27° Piątek
21 Września

Sob

UKS Budo

Zrzutka dla młodych karateków z Grodziska

Mają pasję, talent i wolę walki. Młodzi zawodnicy grodziskiego klubu UKS Budo chcą wziąć udział w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży Japan Karate Association, które odbędą się w Serbii. Jednak bez wsparcia finansowego może się to nie udać.

Aby zebrać potrzebne na wyjazd pieniądze, uruchomiona została internetowa zrzutka. – Celem tej akcji jest wsparcie najzdolniejszej grupy karateków z Grodziska Mazowieckiego by mogli wziąć udział w Mistrzostwach Europy Dzieci i Młodzieży Japan Karate Association, które odbędą się w Serbii 26-27.05.2018 w miejscowości Kragujevac – informują organizatorzy zbiórki. – Ze względu na bardzo dobre wyniki w ubiegłorocznych zawodach w tym udanego startu w Mistrzostwach Polski JKA nasi zawodnicy dostali rekomendację Polskiej Federacji Japońskiego Karate do udziału w Mistrzostwach Europy! – zaznaczają.

Szansa jest więc niezwykła, jednak koszty wyjazdu do Serbii przekraczają możliwości klubu. – Nasz Uczniowski Klub Sportowy BUDO Grodzisk Mazowiecki wystawia na te zawody 7 młodych zawodników i 1 coacha. Dzięki Wam może to być ich pierwszy start w imprezie tak wysokiej rangi. Łączny koszt udziału jednej osoby wynosi około 1000 zł. Na tę sumę składają się przede wszystkim: opłaty startowe, transport, noclegi i wyżywienie – informuje klub.

Kwalifikację na Mistrzostwa Europy otrzymali zawodnicy i zawdoniczki w wieku od 11 do 14 lat. Ich trenerem jest Jakub Malicki.

Młodych sportowców można wesprzeć klikając tu i przekazując nawet skromny datek.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zlosć

To bogata gmina nie dorzuci? Wstyd. Ciekawe ile bulą za wynajem sali do ćwiczeń?

Gość

Lepiej na kościół dać niż maja później łobuzować na ulicy