29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Jakub Małkiński

Znicz zaczął od porażki

W 1. kolejce II ligi piłkarskiej Znicz Pruszków przegrał z Gwardią Koszalin 1:2.

Po spadku w I ligi w pruszkowskim klubie doszło do rewolucji. Nowym trenerem zespołu został Dariusz Żuraw, który musiał na nowo ułożyć drużynę. W pierwszym składzie na mecz z Gwardią znalazło się pięciu graczy, którzy w przerwie letniej zasili szeregi żółto-czerwonych.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli Znicza. W 12. minucie wynik meczu otworzył Kamil Włodyka, jednak radość w szeregach gospodarzy nie trwała zbyt długo. Dziewięć minut później Adrian Kwiatkowski pokonał Piotra Misztala. W drugiej części gry wynik ustalił Przemysław Brzeziański.

Znicz szukał swojej szansy, ale Gwardia skutecznie się broniła. Dodatkowo w końcówce gospodarze grali w osłabieniu. W 81. minucie za faul taktyczny sędzia Marcin Szczerbowicz wyrzucił z boiska bramkarza Piotra Misztala. Rękawice przywdział zawodnik z pola – Paweł Tarnowski.

Znicz Pruszków – Gwardia Koszalin 1:2 (1:1)
Włodyka 12' – Kwiatkowski 23', Brzeziański 62'


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Prawdziwy Kibic

Z takim wsparciem miasta to powinni z nazwy wykreślić słowo miejski. Chłopaki damy radę jak to mowią pierwsze koty za płoty. Tylko Znicz.

Gość

Hochsztapler z Marek i SMO z Kań Helenowskich traktują MIEJSKI KLUB SPORTOWY ZNICZ jak DOJNĄ KROWĘ oczywiście za przyzwoleniem władz miasta. Mecz inauguracyjny w Pruszkowie, a prezes ogląda mecz na LEGII potwierdzając to co napisane na początku.Witaj III ligo, albo jak najszybciej żegnajcie wymienieni.

Gość

Tu inaczej nie będzie. Same porażki. Śmiech na sali co się dzieje w tym klubie. Rozwalili dobrą drużynę, brawo dla zarządu, mam nadzieję, że są zadowoleni z tego jak rozwalili ten klub. Teraz odchodzi także spiker. Zostaje jedynie pan SMO...

Gość

Ładnie zaczęli...