28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

Jakub Małkiński

Zimowe plany Znicza

Zimowa aura nie jest straszna piłkarzom Znicza Pruszków, którzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. 31 stycznia żółto-czerwoni udadzą się na zgrupowanie we Władysławowie-Cetniewie.

Kalendarz zespołu prowadzonego przez Dariusza Kubickiego jest wypełniony na najbliższe dwa miesiące. W styczniu żółto-czerwonych czekają trzy sparingi. 14 stycznia zagrają ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a tydzień później rywalem Znicza będzie Pelikan Łowicz. Pruszkowski zespół ma również zaplanowany mecz na 28 stycznia, jednak rywal jeszcze nie jest znany.

31 stycznia Znicz uda się na obóz we Władysławowie-Cetniewie. Piłkarze z Pruszkowa będą tam przebywać do 8 lutego i zagrają w tym czasie trzy sparingi. Po powrocie zespół ma zaplanowane cztery mecze towarzyskie. Rywalami żółto-czerwonych będą: Wisła Puławy (11 luty), Legionovia Legionowo (15 luty), GKS Bełchatów (18 luty) i Radomiak Radom (25 luty).

Rundę jesienną rozgrywek I ligi Znicz Pruszków zakończył na 16. miejscu z dorobkiem 18 punktów. Żółto-czerwoni zanotowali 5 zwycięstw, 3 remisy i 10 porażek.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz