13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Archiwum

Wygraj bilety na Puchar Świata! [WYNIKI]

Szykują się trzy (3-5 listopada) dni zaciętej walki na torze kolarskim w Pruszkowie. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę! Przygotowaliśmy konkurs, w którym czeka na Was pięć podwójnych wejściówek na zmagania drugiego dnia Pucharu Świata w kolarstwie torowym!

Zapowiada się sportowa impreza najwyższej rangi. Na pruszkowskim welodromie odbędzie się inauguracyjna runda Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Organizatorzy są pewni, że nikt nie będzie narzekał na nudę. – Zapowiada się niesamowita atmosfera, ogrom emocji oraz sportowej walki fair play trzydniowej imprezy na pruszkowskim torze – podkreślają.

Przy ul. Andrzeja zaprezentują się najlepsi zawodnicy z całego globu, a kibice będą mogli podziwiać ich kunszt. Podczas zawodów odbędzie się rywalizacji w wyścigu punktowym kobiet, scratchu, omnium, keirinie, sprincie indywidualnym kobiet i mężczyzn, madison czy wyścigu indywidualnym na dochodzenie. Polscy kibice będą ściskać kciuki m.in. za mistrza świata z Hongkongu Adriana Teklińskiego oraz brązowego medalistę Wojciecha Pszczolarskiego.

Chcesz z bliska śledzić rywalizację na pruszkowskim welodromie? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i liczyć na uśmiech losu. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na zmagania drugiego dnia (4 listopada) Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy w piątek (13 października) o godz. 12.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Puchar Świata” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrodę otrzyma pięć osób, których wiadomości jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę o godz. 12.00.

WYNIKI

Dorota Polkowska 
Marcin Składanowski 
Natalia Prasnowska 
Katarzyna Opara 
Justyna Kowalik 


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Alutka

Matko!Taka impreza i jakimś cudem znalazły się bilety do rozdania??? To doprawdy Fascynujące!