16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


pixabay.com

Wielkanocne wyścigi na rolkach już w ten weekend

Jeśli przed nadejściem wiosny chcecie się trochę rozruszać, to idealna okazja nadarzy się do tego już w najbliższy weekend. Wszystko za sprawą II Wielkanocnych Wyścigów na Rolkach

Impreza organizowana jest przez Uczniowski Klub Sportowy Sparta z Grodziska Mazowieckiego. Zawody odbędą się już w najbliższą sobotę w Hali Sportowej przy ul. Westfala. Biuro zawodów czynne od godz. 9.00. Zawody wystartują o godz. 10.00.

Kto może wziąć udział w zawodach? Praktycznie każdy. Konkurencje będą rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe 2012 i młodsi, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007/2006, 2005 i starsi oraz masters. Ostatnia z tych kategorii dedykowana jest rodzicom. A jakie zadania będą czekać na zawodników? Do pokonania będzie tor przeszkód (rolki krótkie). Chętni będą mogli wziąć udział w wyścigu sprinterskim (rolki dowolne). Pamiętajcie, że na zawody warto zabrać ze sobą kask. 

Zapisy dzieci zrzeszonych w klubach przez e-mail: slaw_chmura@wp.pl, Należy podać imię nazwisko, rocznik). Zapisy dzieci niezrzeszonych w klubach w dniu zawodów 9.00 – 9.30. Wpisowe: 20 zł. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz