27° Piątek
21 Września

Sob

biegambolubie-noca.pl

Weź udział w biegu nocą!

Tylko do końca marca można dołączyć do akcji „Biegam Bo Lubię Nocą” i w dobrym towarzystwie ruszyć na rundkę po Grodzisku Mazowieckim.

Klub Sportowy Biegi Grodzisk Mazowiecki ma kolejną propozycję dla osób lubiących aktywnie spędzić wolny czas. Po tradycyjnym już walentynkowym Biegu Par, treningach z gwiazdą sportu, treningach nordic walking, triathlonu czy lekkiej atletyki, jest to także bieganie nocą. Grodzisk dołączył bowiem do grona miast uczestniczących w ogólnopolskiej akcji „Biagam Bo Lubię Nocą”.

– Biegam Bo Lubię Nocą jest odpowiedzią na rosnącą liczbę biegających osób, które szukając możliwości treningu, biegają po zapadnięciu zmroku. Pomysł zrodził się w ramach współpracy Fundacji Wychowanie Przez Sport oraz kultowej rozgłośni, Radiowej Trójki. Spotkania odbywają w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych” – wyjaśniają organizatorzy akcji.

Biegacze spotykają się w sezonie jesienno-zimowym. Marzec jest ostatnim miesiącem, który pozwala biegać po zmroku o w miarę wczesnej porze. Mamy więc ostatnią szansę, aby dołączyć. Zbiórki odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20.00 przy wejściu do Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3a.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wysłannik Piekieł

Jak się biega w nocy, to gałąź może wbić się w oko.

piszczy i piszczy

mamy tu konflikt "interesów" - bo albo jest to bieg nocny, i wówczas możemy go nazywać nocnym bieganiem, albo jest to bieg wieczorowy - ...i wtedy nazywamy taki bieg....WIECZOROWYM ! A ten o którym mowa, to nie jest bieg nocny ! HELLO !

Gość

Co się nawdychają świerzego powietrza z kominów to ich.Na zdrowie

Gość

Bieganie przy takiej pogodzie? Głupota!