29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

biegambolubie-noca.pl

Weź udział w biegu nocą!

Imprezy biegowe w Grodzisku Mazowieckim przeżywają rozkwit. Do grona cyklicznych imprez dołącza „Biegam Bo Lubię Nocą”.

Klub Sportowy Biegi Grodzisk Mazowiecki ma kolejną propozycję dla osób lubiących aktywnie spędzić wolny czas. Po tradycyjnym już walentynkowym Biegu Par, treningach z gwiazdą sportu, treningach nordic walking, triathlonu czy lekkiej atletyki, tym razem jest to bieganie nocą. Gordzisk dołącza bowiem do grona miast uczestniczących w ogólnopolskiej akcji „Biagam Bo Lubię Nocą”.

– Biegam Bo Lubię Nocą jest odpowiedzią na rosnącą liczbę biegających osób, które szukając możliwości treningu, biegają po zapadnięciu zmroku. Pomysł zrodził się w ramach współpracy Fundacji Wychowanie Przez Sport oraz kultowej rozgłośni, Radiowej Trójki. Spotkania odbywają w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych” – wyjaśniają organizatorzy akcji.

Biegacze spotykają się w sezonie jesienno-zimowym. Jak będzie to wyglądało w Grodzisku? – Klub Sportowy Biegi Grodzisk Mazowiecki zaprasza wszystkich na bezpłatne zajęcia z trenerem w ramach ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię Nocą w każdy poniedziałek o godz. 20.00. Zbiórki w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim ul. Westfala 3a, przy wejściu – czytamy w zaproszeniu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Artur

Grodzisk to wiocha. Wolalbym tam nie przebywac!