29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

grodzisk.pl

Walentynkowy Bieg Par w Grodzisku

Brak pomysłu na Walentynki? Z oryginalną propozycją już po raz czwarty przychodzi grodziski Klub Sportowy Biegi. Chodzi oczywiście o Bieg Par.

Miłość i przywiązanie można okazywać w różny sposób. Miłośnicy sportu z Grodziska zachęcają, aby jednym z nich była wspólna aktywność fizyczna, w tym wypadku bieganie. Dobrą okazją będzie czwarty już Bieg Par. W tym roku impreza odbędzie się w Kozerkach. W programie m.in. Bieg Serc na dystansie 1 kilometra, Bieg Par (5 km), Bieg Singli (10 km) oraz Marsz Miłości, czyli 5-kilometrowa trasa nordic walking. – Zapraszamy serdecznie pary i osoby indywidualne, w tym dzieci i dorosłych – zachęcają organizatorzy.

Udział w biegach jest odpłatny. Koszt różni się w zależności od konkurencji, w której chcemy wziąć udział i wynosi od 20 do 40 zł. Swój udział można zgłaszać za pomocą elektronicznego formularza dostępnego tu.

Bieg Par odbędzie się w sobotę, 11 lutego w Kozerkach (świetlica gminna). Pierwsi biegacze na trasę ruszą o godz. 11.00. Biuro zawodów czynne od godz. 9.00.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

W konkurencji skok przez tory tuż przed pendolino :-P

Gość

A może by tak autor napisał dlaczego tak drogo i na co ta kaska idzie? Lubię wiedzieć na co konkretnie mam dać pieniądze...

Rado

Rurra,rurra, kaptarurra, kaptarurra.... super hicior :)))

Gość

Idź, idź do restauracji. Bo jeszcze byś się nawdychał smogu ha ha ha

Gość

Dobre dla sprawnych inaczej. 80 PLN płacą, żeby pobiegać po śliskich chodnikach. Za ten hajs wolę iść do restauracji a nie jak frajer ryzykować zdrowie w jakimś biegu.

szymon

czy można biec z partnerem? czy zostaniemy wygwizdani?

Gośćpitek

Może bieg po obwodnicy... Hehe chłop z pgr