16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Teqball-Poland

Turniej Teqball w Podkowie!

W najbliższą sobotę w Podkowie Leśnej rozegrany zostanie I otwarty turniej deblowy Teqball w Polsce. Ta widowiskowa i zupełnie nowa dyscyplina pojawiła się w mieście-ogrodzie wraz z pierwszym w kraju stołem do gry.

Stół to Teqballa przypomina nieco stół do gry w ping ponga. Różni się wygiętymi w dół krańcami. Dla kogoś, kto nie zna zasad gry, może wyglądać dziwnie. Na czym polega ten sport? – Teqball to zupełnie nowa dyscyplina, łącząca piłkę nożną oraz ping ponga. Dzięki grze w teqball można rozwijać swoje umiejętności techniczne i koncentrację. Żeby grać wystarczy druga osoba po drugiej stronie stołu – informuje podkowiański urząd miasta.

Teqball nie jest jeszcze szeroko znany, ale staje się coraz popularniejszy m.in. dzięku futbolowym sławom, które grywają i doceniają jego zalety. A wśród nich m.in. Luis Figo czy Neymar.

Jak gra w Teqball wygląda na żywo, będzie można przekonać się już w najbliższą sobotę. – Już 9 czerwca historyczne wydarzenie, I otwarty turniej deblowy w Teqball w Polsce! Zawody odbędą się w Podkowie Leśnej na terenie MOK-u. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne drużyny. Zarejestrować się można w dniu zawodów na miejscu rozgrywek lub telefonicznie u Artura Niedzińskiego – 513 796 877 (koordynator sportu w Podkowie Leśnej). Start zawodów około godziny 13.00. Zapraszajcie znajomych i stwórzmy niezapomniane widowisko! Turniej odbywa się w formule deblowej, więc drużyna to dwóch zawodników! – zaznaczają ogranizatorzy.

Zasady gry deblowej możecie sprawdzić tu:


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz