24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
UKS Sparta Facebook

Turniej siatkówki plażowej w Grodzisku

Sezon na plaży dobiega końca. 26 sierpnia na boiskach przy Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się piąty tegoroczny turniej o Puchar Starosty Powiatu Grodziskiego.

Wystartowały mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn, które rozgrywane są w Polsce. Trzymamy kciuki za biało-czerwonych. Siatkówka jest niezwykle popularna w naszym kraju, ale nie tylko gra w hali cieszy się zainteresowaniem. Również zmagania na plaży przyciągają tłumy. W Grodzisku Mazowieckim można rywalizować na piasku.

W sobotę 26 sierpnia odbędą się ostatnie tegoroczne zawody. Każdy może wziąć udział w turnieju i dobrze się bawić. Wpisowe wynosi 30 zł od pary. Nie brakuje tych, którzy od samego początku biorą udział w cyklu i walczą o punkty w klasyfikacji generalnej Grand Prix. W sobotę poznamy zwycięzców tegorocznych zmagań. Dla najlepszych pięciu zawodniczek i zawodników czekają cenne nagrody.

Warto nadmienić, że w sobotnim turnieju po raz pierwszy zostanie rozegrana rywalizacja par mieszanych. Zapisy między 8.30, a 8.45. Impreza startuje o 9.00.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz