Sob

Nie

Andrzej Kurzela Facebook

Trzy bramki i zwycięstwo Znicza w meczu o wszystko

W ostatnim meczu sezonu piłkarze Znicza Pruszków pokonali na własnym boisku drużynę ROW 1964 Rybnik. Trzema bramkami w drugiej połowie meczu zapewnili sobie pozostanie w II lidze.

To był najważniejszy mecz tego sezonu. Piłkarze Znicza Pruszków walczyli nie tylko o zwycięstwo nad mocnym rywalem, ale też o pozostanie w II lidze. Pruszkowskiej drużynie groził bowiem spadek. Dzięki dobrej postawie w meczu z drużyną z Rybnika, najgorszego udało się uniknąć.

Kibice obecni w sobotę na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy mogli odetchnąć jednak dopiero w drugiej połowie spotkania. Pierwsza zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga już bezapelacyjnie należała do podopiecznych Dariusza Żurawia.

W 51. minucie gola dla żółto-czerwonych zdobył Marcin Rackiewicz. Kilka minut później karnego wykorzystał Maciej Machalski. Zwycięstwo przypieczętował w 68. minucie Paweł Tarnowski.

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

lennox

Dlaczego "naiwny", przecież potwierdziłem, że się dogadali, słyszałem, jak się dogadywali, jedni mówili po śląsku a drudzy po warsiawsku.

Gość

Do lennox...strasznie naiwny jesteś...i oczywiście, że się dogadali!

Gość

nie ma Żurawia!!!!!!!!

lennox

Taaa, oczywiście, ugadał się. Tak samo ugadał się z Rozwojem i też przyjechali grać juniorami. I co ? Niektórym, co tak piszą, lodu do głowy trzeba.

Darek

Osiedle nr1 w Pruszkowie, Osiedle przy Palacu kocha Znicz Pruszkow

Gość

Oczywiście Sylwuś się z Rybnikiem ugadał skoro przyjechali grać juniorami...ŻENADA...że ktoś nie rozwali tego betonu to naprawde wstyd...cały sezon grają padake a tu nagle gładkie 3:0...skorumpowany dziadoski PRL-owski klub...szkoda tylko kibiców co żyją nadziejami że w przyszłym sezonie będzie lepiej...odrazu odpowiadam: Nie będzie lepiej w tym klubie co seniorów ma gdzieś a za dziewięciolatków życzą sobie 1000 zł ekwiwalentu za szkolenie... dobrych trenerów nie szanują, a bywa, że i zatrudniają ludzi z przypadku bądź po znajomościach...zresztą ZINA mówi wszystko

Radek

Super. Bedzie mozna isc na mecz a nie ogladac w TV oblesny PiS !!!

Gość

Juz nie mieliście kogo zdjecie opublikować ? To miasto niszczy sport.

Gość

Forza Znicz! W nastepnym sezonie szturm na Ekstraklasę !

Gość

Ojej korupcja w zniczu sięga zenitu. Żuraw nie ogarnia a reszta trzaska kasę. Nawet niedasie się ślini ze wpadnie pare pln. A wy ludzie glosujcie ... a wy piłkarze kopcie , kopcie dalej te pilke, ktora jest jedna, a bramki są dwie. Jaki prezes taka zaloga.. Pruszków to dupsko i ma swój paper do podcierania. Skróty w telkab. Pamiętaj ze oszukują. Ci z Pruszkowa bo co bylo to jest.

Gość

Dariusz żuraw od dłuższego czasu nie jest trenerem. Drużynę prowadził Michał kaleta

Gość

GośćDZIADEK

Po trenerze ŻURAWIU pozostały dawno temu już tylko wspomnienia. Zespół prowadzi duet: Michał KALETA - Tomasz MATUSZEWSKI + trener bramkarzy legendarny Grzegorz SZAMOTULSKI.

Gość

ŻURAW JUŻ DAWNO ODLECIAŁ. ZESPÓŁ PROWADZI DUET: MICHAŁ KALETA - TOMASZ MATUSZEWSKI + TRENER BRAMKARZY, LEGENDARNY GRZEGORZ SZAMOTULSKI.

Gość

szkoda że nie spadli może wreszcie Mucha by odszedł. dopóki on będzie klub nie ruszy z miejsca a z roku na rok będzie gorzej.

Gość

Dajcie spokój z tą "drużyną/podopiecznymi Dariusza Żurawia" bo od kilku kolejek nie jest już trenerem Znicza! Trenerem jest aktualnie Michał Kaleta, a Żuraw wrócił do Poznania i został trenerem rezerw Lecha... Redakcjo, wystarczą gogle i 5 sekund szukania żeby znaleźć potwierdzenie

Mirosław

Gratulacje za pokonanie ROWU Rybnik .Dlaczego redakcja.wpr24 kłamie .P.Żuraw od dłuższego czasu nie jest trenerem Znicza i bardzo dobrze.Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak.Nie ma jak Pruszków .

Gość

Nie ma juz dawno Zurawia

kibic

Mogło być nawet wyżej.Niewykorzystane sytuacje i słupek.Bardziej zdeterminowany do ofensywnej do gry był Znicz.A ROW ? Przyjechali,pobiegali,wyjechali....W przyszłym sezonie chciałbym widzieć spokojnie środek tabeli lub coś więcej a nie nerwówkę do ostatniej kolejki z myślą o utrzymaniu w lidze.