13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Jakub Małkiński

Trzecia porażka Znicza

Znicz Pruszków doznał drugiej porażki na własnym stadionie. Tym razem z kompletem punktów z Bohaterów Warszawy wyjechała Stal Stalowa Wola.

Żółto-czerwoni zaczęli sezon od dwóch porażek – 1:2 z Gwardią Koszalin i 0:1 z MKS Kluczbork. Przebudzenie przyszło w 3. kolejce. Znicz na własnym boisku uporał się z Gryfem Wejherowo. Wywalczony w końcówce remis z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1:1) pokazał, że piłkarze Znicza walczą do ostatnich minut.

W 5. kolejce do Pruszkowa przyjechała Stal Stalowa Wola, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Za to w drugiej części piłkarze wzięli się za strzelanie. Z tym, że większą skutecznością wykazali się goście. Ostateczny cios Zniczowi zadał Grzegorz Janiszewski, który w zeszłym sezonie grał przy Bohaterów Warszawy. Bramka Mateusza Stryjewskiego na otarcie łez.

Po 5. kolejkach Znicz zajmuje 15. miejsce w II lidze.

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 1:3 (0:0)

Stryjewski 90' – Trubeha 62', Gębalski 84', Janiszewski 88'


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Czwarta poraź stała się faktem, dno ten już jest, została tylko fikcja.

Oktaba Kendzingjaba

Hehe...no i jutro będzie tytuł:"Czwarta porażka Znicza"...dno coraz bliżej

Gość

To zdecydujcie sie ilu och tam rządzi. Jeden czy dwóch ?

Oktaba Kendzingjaba

A co ma Zarząd do powiedzenia i jakie decyzje podejmuje???? Nie oszukujmy się...w Zniczu Zarząd jest, bo musi być...a rządzi jeden czlowiek

Gość

Gościu z 22:20: Piszesz z klubu? Kto tu ma przyjść? Rządzą dwie osoby i każdy o tym wie. Reszta to pionki a ty się wypowiadasz, jakbyś z klubu był i nawet można podejrzewać kto :) Nie kompromituj się, wystarczy, że robi to klub wynikami i zarządzaniem.

Gość

Do Gościa z 15:56 ! Tak stowarzyszenie. Z zarządem, komisja rewizyjna i zgromadzeniem członków.

Gość

Był już taki jeden co chciał zacząć działać, to po sezonie pokazano mu drzwi. Po tej historii nie sądzę by ktokolwiek normalny bezinteresownie wszedł z pieniędzmi w Znicza. To będzie równia pochyła.

Gość

Do kibic z 13:56. Drogi wielki kibicu. Stowarzyszenie? O czym ty mówisz :D Znasz realia tego klubu i kto tutaj rządzi? Może ty wierny kibic? Nie kompromituj się proszę głupimi komentarzami. Poznaj klub od środka i ludzi, którzy tam kiedyś pracowali albo pracują i się wypowiadaj. Jeśli nie znasz to lepiej zamilknij :)

Kibic

Wy chyba wszyscy nie macie pojęcia co to jest MKS Znicz w Pruszkowie i jak działa. Niech jeden i drugi ruszy szanowne cztery litery i zacznie działać w stowarzyszeniu. Co za darmo się nie chce ? Nie znając realiów najprościej się krytykuje. Pozdrawiam wszystkich wiernych kibiców.

Gość

Debiut na kanale "kartofliskapl" już tak blisko...

Gość

Oktaba Kendzingjaba: PRAWDA będzie trenerem. Po to go trzymają w klubie. Administrator się skompromitował tym "PRÓSZKÓW"...

Oktaba Kendzingjaba

Patrzeć jak Żurawia wyautują ...i wróci Kubicki

Oktaba Kendzingjaba

Brawo Zarząd! Brawo Sylwek! Brawo zawodnicy! Ten klub powoli stacza się do okręgówki...i z takim zarządzaniem to chyba tam jest jego miejsce...aż wstyd! Ale najważniejsze jest chwalić się wszędzie, że to przecież tutaj grał Robert Lewandowski! Tutaj czyli w "betonowym" produkcie pod batutą jednego człowieka! Sorry wielkie...ale im niższa liga tym mniej kasy można zarobić.

Kocham Pruszków

Brawo Zarząd! W okręgówce będzie łatwiej podejmować decyzje! Tylko korytko nie to samo!

tygrysek

Obrona do wymiany albo szybciutko zakleszczą się w strefie spadkowej jak to było w pierwszej lidze.Sukcesem będzie utrzymanie Znicza w II lidze bo na razie wygląda to beznadziejnie.Nie wiem jak innym ale mi brakuje p.Wiesia za mikrofonem...

Gość

Czas na trzecia lige.

Gość

A czemu o wcześniejszej wygranej i remisie nic nie napisaliście ?

Gość

Brawo zarząd i trener. Wszyscy są z was dumni ! Bierzcie dalej piłkarzy z łapanki, ze słabą Stalową Wolą nie potraficie wygrać. Administrator strony też się popisuje... Od paru dni wszyscy się śmieją, że na stronie Znicza napisano "PRÓSZKÓW" a nie poprawnie...