24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Maciej Bochnowski

Trzecia porażka Liderek

Własny parkiet nie pomógł Liderkom w starciu z koszykarkami SMS PZKosz Łomianki. Pruszkowianki przegrały zaledwie trzema punktami.

Już pierwsza kwarta pokazała, że zawodniczki z Łomianek przyjechały do Pruszkowa po zwycięstwo i nie będą łatwymi rywalkami. Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana, ale minimalnie lepsze okazały się przyjezdne, który wyszły na dwupunktowe prowadzenia. Druga odsłona gry była podobna, ale zawodniczki z Łomianek wypracowały sobie nieco większą  przewagę. W połowie spotkania na tablicy widniał wynik 26:31, co oznaczało że Liderki tracą zaledwie pięć oczek. 

W trzeciej kwarcie podopieczne Jacka Rybczyńskiego próbowały odrobić stratę i częściowo im się to udało. Po tej części spotkania traciły do rywalek trzy punkty. Tej straty nie udało się odrobić do końca spotkania. 

Panattoni Europe Lider Pruszków 59 : 62 SMS PZKosz Łomianki
(15:17,11:14,19:17,14:14) 

LIDER:  Olivia Szumełda-Krzycka 23, Monika Bieniek 7, Alicja Minczewska 6, Agata Szczepanik 6, Katarzyna Sobczyńska 5, Magdalena Wojdalska 4, Kinga Piędel 3, Marta Mistygacz 2, Katarzyna Szyller 2, Marzena Marciniak 1

SMS:  Natalia Klimek 18, Bożena Puter 13, Julia Niełacna 12, Barbara Zieniewska 8, Łucja Grzenkowicz 7, Aleksandra Ustowska 4, Julia Bazan 0, Martyna Kowalska 0, Anna Markowska 0, Magdalena Szulc 0, Karolina Szydłowska 0


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

ytrewq

Przepraszam Liderki - obstawiałem 20 w plecy a było "tylko" 15. Trenerze Rybczyński po co było wymieniać jedną statystkę na inną (Mistygacz)????

ytrewq

Następny ligowy mecz z.....................liderem tabeli i do tego na wyjeździe Jak myślicie - ile będzie w plecy????????????? Ja obstawiam 20 oczek (w plecy)

Do abe

Liderki przegrały z 17-latkami tylko trzema punktami. Ten zespół ma tak grać, wydawać największe pieniądze w lidze i prezentować słabą formę.

abe

Gdyby nie Oliwia - ciągnąca sama ten "wóz" - nie wiem czy byłoby choć jedno zwycięstwo. LIDER - dziewięć zawodniczek rzuca zaledwie 36 oczek. SMS - trzy (3) zawodniczki rzucają 43 (sic) oczka. Co dały zmiany w składzie?????????????????? NIC!!!!!!!!!!!!!!!! Szczepanik - center zaledwie 6 pkt, Mistygacz (niby wzmocnienie) aż 2 pkt. ŻENADA,