29° Piątek
17 Sierpnia

Sob

Nie
Anna Lewandowska Facebook

Trening z Anną Lewandowską

Wyjątkowe wydarzenie dla zawodników Karate Klubu Pruszków. Już 11 listopada będą mieli okazję wziąć udział w treningu, który poprowadzi Anna Lewandowska.

Karate Klub Pruszków może pochwalić się wieloma wybitnymi zawodnikami. W tym gronie jest Anna Lewandowska, która na swoim koncie zapisała trzy medale mistrzostw świata i cztery mistrzostw Europy seniorów. Wielokrotnie stawała na podium w krajowych startach. Treningi w pruszkowskim klubie były fundamentem sukcesów zawodniczki.

Obecnie Anna Lewandowska prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, który cieszy się ogromną popularnością. To nie wszystko. Ponadto prowadzi zajęcia fitness i udziela porad żywieniowych. Mimo, że utytułowana zawodniczka karate mieszka w Monachium, to nie traci kontaktu z Pruszkowem. Pod koniec września została ambasadorką akademii miejscowego Klubu Karate.

11 listopada młodzi adepci japońskiej sztuki walki oraz ich rodzice będą mogli wziąć udział w treningu z Anną Lewandowską. Jednak nie będą to zajęcia karate. Ambasadorka Klubu Karate Pruszków przeprowadzi trening ogólnorozwojowy. O 9.00 odbędą się zajęcia dla dzieci, godzinę później dla młodzieży, z kolei o 11.00 o aktywność rozpoczną dorośli zawodnicy, instruktorzy i rodzice.

Warto dodać, że o 12.30 zaplanowano wykład o zdrowym odżywianiu, który poprowadzi Jacek Kucharski.

Co istotne, impreza ma charakter zamknięty i adresowana jest do pruszkowskiego środowiska karate. Wszelkie pytania należy kierować na adres: treningzania@gmail.com.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Radek

Trening z Pasztetem? To pomylka!

Roberto

Unikajcie tych zajec. Ona jest beznadziejna. Lansuje sie bo zona pilkarza. Syf !

Gość

a gdzie to się odbędzie?

Gość

Wejściówka na trening 40zl.

Gość

Super, fakt impreza zamknięta, ale gdyby była otwarta nie wszyscy by się pomieścili, a tak członkowie karate klubu mogą popracować z Ania. Chwalę każda inicjatywę prosportowa w Pruszkowie. Ludzie wysyłajcie dzieci na karate, judo, piłkę michę się ruszają

Gość

To miłe, ze pamiętają, kto wyciągnął rękę do Roberta, jak go kopnęła Legia. I kto wybudował stadion, na którym się potem wypromował.

Gość

Prosze- da sie? Da! Ale po co?