24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
grodzisk.pl

Sparta zdobyła medale w Bułgarii

Siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki ruszyli na podbój Bułgarii. Do domu wracają w świetnych humorach i z medalami na szyjach.

Celem grodziskich zawodników był Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Black Sea 2016 w Primorsko, w którym wzięli udział już po raz szósty. Marzenia o sukcesie chciały spełnić zespoły kadetów, juniorek i juniorów. Jak im poszło?

Powody do radości mają juniorki, które stanęły na najwyższym stopniu podium. Siatkarki Sparty po złoty medal sięgnęły w starciu z ekipą z Koszyc. Słowaczki postawiły trudne warunki, jednak grodziszczanki triumfowały 2:1. Z kolei kadeci i juniorzy wywalczyli srebrne medale. 

Wyniki są znakomite i pokazują, że w młodych siatkarzach Sparty drzemią ogromne możliwości. Sukces smakuje tym bardziej, iż osiągnięty wynik jest najlepszy w historii wyjazdów zespołu z Grodziska na bułgarski turniej.

Nie zabrakło wyróżnień indywidualnych dla zawodników z Grodziska. MVP juniorek i juniorów zostali Magdalena Kozicka i Adam Maternik. Z kolei w roczniku 2000/2001 tytuł najlepszego rozgrywającego przyznano Jakubowski Szmausowi.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz