16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


MaciejBochnowski

Sobota pełna sportowych emocji

Koszykarki Panattoni Europe Lider Pruszków w sobotnim meczu będą mogły zapewnić sobie awans do finału 1 Ligi Kobiet. W starciu z Politechniką Koroną Kraków emocji z pewnością nie zabraknie, gdyż na wyjeździe krakowianki w tym sezonie jeszcze nie przegrały.

Dla Liderek walka z Politechniką Koroną Kraków nie jest łatwa. Choć w pierwszym spotkaniu pruszkowianki triumfowały, dlatego sobotnie spotkanie będzie trudnym starciem. Jeśli rywalki chcą liczyć się jeszcze w rywalizacji to muszą wygrać. Warto tu dodać, że zespół z Krakowa przez trzy miesiące miał status niepokonanej. W rundzie zasadniczej przegrały tylko raz z UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki.

Drugą porażkę krakowianki zanotowały w ubiegłotygodniowej potyczce z... Liderkami. Teraz przyszła pora na mecz rewanżowy. Jeśli pruszkowianki powtórzą swój sukces sprzed tygodnia zagwarantują sobie miejsc w finale. 

Panattoni Europe Lider Pruszków – AZS Politechnika Korona Kraków 14.04.2018 (sobota), hala ZNICZ ul. Bohaterów Warszawy 4, godz. 18:00. 


Anna Zwolińska
anna.zwolińska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jeśli Liderki "zaprezentują" tyle strat co w Krakowie to drugi raz Politechnika nie pozwoli nam na wiele. 29 strat!!!!!!!!!!! MASAKRA.

Gość

A co jest powodem że nie ma żadnych artykułów o piłkarzach Znicza Pruszków mimo że rozegrano kilka kolejek ligowych ?

Daro

Lepszy mecz pilkarski Znicza z Olimpia Elblag !