13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Archiwum

Rodziny pobiegną w Nadarzynie

25 czerwca odbędzie się VIII Nadarzyński Bieg Rodzinny. Jaki będzie dystans do pokonania? Biegacze będą musieli zmierzyć się z trasą o długości 1200 m, więc każdy powinien dać radę. Rodziny na start!

Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako formy aktywnego spędzania czasu. Do udziału zaproszone są całe rodziny, a więc dzieci, młodzież i dorośli. To doskonała okazja, by spędzić ze sobą trochę czasu i zafundować sobie odrobinę zdrowego, sportowego stylu życia. 

Biegacze wystartują 25 czerwca o godz. 14.45 spod głównej bramy wjazdowej przy Kościele św. Klemensa w Nadarzynie. Bieg odbędzie się następującymi ulicami: Warszawską, Sitarskich, Przejazdową, Turystyczną, a następnie powrót Warszawską. 

Udział w biegu mogą wziąć wszyscy, jednak niepełnoletni muszą być pod opieką osób dorosłych lub przedstawić pisemną zgodę rodziców.  Zgłoszenia będą przyjmowane w Ognisku „Tęcza” w Nadarzynie 23 czerwca (piątek) w godzinach 9-17, 24 czerwca (sobota) w godzinach 12-14 i w dniu biegu od godziny 10.00 do godziny 11.45 w Sali Klementyńskiej. Zgłoszenia można przesłać również drogą mailową (od 14 do 22 czerwca ) pod adresem: ognisko@nadarzyn.pl. W tytule
proszę napisać zgłoszenie na VIII Bieg Rodzinny.

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc uczestnicy otrzymają puchary, podobnie trzy najbardziej liczne startujące rodziny. Wśród uczestników wylosowane zostaną nagrody niespodzianki. Ponadto pierwsze 200 osób otrzyma koszulki. I co najważniejsze – bieg odbędzie się bez względu na pogodę!

Gotowi do biegu? Start!


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz