26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Maciej Bochnowski

Przedostatnia szansa na awans

Czas wyłonić przedostatniego finalistę Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej. 13 maja rywalizacja przeniesie się do Pruszkowa.

Sześć zespołów już może przygotowywać się do wielkiego finału, który zostanie rozegrany 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. Tydzień temu w mistrzostwach Piastowa triumfował zespół Złote Wilki. Triumfatorzy zanotowali tylko jedną porażkę, w fazie grupowej przegrali 0:3 z zespołem Blok Ekipa. Złote Wilki znalazły się w trudnej sytuacji w spotkaniu półfinałowym, gdzie długo prowadziła drużyna IMOLA. Jednak ostatnie minuty zadecydowały o awansie. Duet Siewierski –  Świercz wprowadził Złote Wilki do finału, a tam czekała już Blok Ekipa. To była znakomita okazja do rewanżu. Szybko strzelone dwie bramki ustawiły mecz i Złote Wilki zostały mistrzem Piastowa.

Otwarte Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza gościły już w sześciu miastach. – Dotychczas mistrzostwa jak najbardziej spełniają nasze oczekiwania, drużyny ze wszystkich miast bardzo pozytywnie wypowiadają się o organizacji wydarzeń, a sami mistrzowie w naszej opinii zasłużenie wygrywali rozgrywki w swoich miastach, dzięki czemu poziom finału będzie bardzo wysoki – przedstawia Kamil Sułkowski, menedżer imprezy.

13 maja na boisku przy al. Wojska Polskiego 34 w Pruszkowie odbędzie się kolejny turniej Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. – Po mistrzostwach Pruszkowa możemy spodziewać się wysokiej frekwencji, bowiem to już przedostatnia szansa dla drużyn na awans do wielkiego finału – podkreśla Sułkowski.

Początek turnieju o 10.00.

Patronat medialny nad Otwartymi Mistrzostwami Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz