27° Piątek
21 Września

Sob

Archiwum

Pruszkowski tor gotowy na wielką imprezę

Puchar Świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie coraz bliżej. Polski Związek Kolarski ma niemalże wszystko dopięte na ostatni guzik. Czeka tylko na zawodników i kibiców.

W dniach 3-5 listopada pruszkowski welodrom będzie gorący od szybkości i zaciętej walki kolarzy. Aby tak było organizatorzy muszą zapewnić zawodnikom odpowiednie warunki. – Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia imprezy rangi Pucharu Świata. Dogrywamy umowy ze sponsorami i partnerami. Rozpoczynamy miesięczną kampanię promującą imprezę, organizujemy wszystkie niezbędne techniczne elementy na prawidłowe i profesjonalne przeprowadzenie walki na torze. Ze strony Polskiego Związku Kolarskiego zostaje organizacja imprezy zgodnie z wymaganiami UCI, dopilnowanie wszystkich, nawet najmniejszych szczegółów. Co PZKol musi zrobić? Pokazać jakim obiektem dysponuje, ściągnąć ludzi do siebie, pokazać jak się organizuje profesjonalne wydarzenie sportowe – tłumaczy Patrycja Sitarska z Polskiego Związku Kolarskiego.

W Pruszkowie pojawią się czołowi kolarze torowi świata, ale na ostateczną listę startową trzeba poczekać jeszcze kilka dni. – Lista startowa zostanie przesłana przez UCI trzy tygodnie przed zawodami. Nie jest jeszcze zamknięta, ale kilka wskazówek sugeruje, ze zjadą się najlepsi kolarze z całego świata – podkreśla Sitarska.

Takiej imprezy nie można przegapić! – Po kilku latach do Polski wraca impreza sportowa, która zapełnia trybuny na Igrzyskach Olimpijskich. Profesjonalne kolarstwo torowe dostarczy ogromu wrażeń, przybliży różnorodność tej dyscypliny we wszystkich konkurencjach. Emocjonująca walka o punkty, mistrzowie świata, 30 reprezentacji, doskonała organizacja jest zdecydowanie wystarczającym magnezem dla prawdziwych fanów kolarstwa jak i wszystkich kibiców sportowych – prezentuje przedstawicielka PZKol.

Informacje o biletach na Puchar Świata w kolarstwie torowym można znaleźć tu. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę! Śledźcie uważnie nasz portal w poszukiwaniu konkursu, w którym nagrodą będą bilety na listopadową imprezę na pruszkowskim torze.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Kolarz

Do Głos: Lepiej finansować tylko piłkę nożną z miernymi piłkarzami i kibicowską hołotą z racami? Nie każdy lubi piłkę nożną tak jak nie każdy jest katolikiem

Gość

Kupić bilet? poczekam. Będzie darmo.

Głos

Proponuję wydać jeszcze pare setek milionów złotych na halę do baletu mongolskiego! Wiadomo że podczas Mistrzostw Wszechświata w tańcu ,to właśnie Balet Mongolski cieszy się zainteresowaniem milionów osób!Pomyślcie o zawodach w Balecie Mongolskim! Ile miliardów osób przyjedzie do naszego miasta oglądać to niezwykłe widowisko!Ile milionów miasto zarobi na turystach!

Radek

Super ! Fajna impreza