16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


wpr24

Pruszkowska Liga Pływacka

Zawody na pływalni Kapry zgromadziły ponad 150 zawodników oraz pełne trybuny kibiców i rodziców. W niedzielę odbyła się pierwsza runda Pruszkowskiej Ligi Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Jana Starzyńskiego.

Zawodnicy rywalizowali w 10 kategoriach wiekowych. Miejsca od pierwszego do trzeciego nagradzane były medalami i dyplomami, a lokaty 4-6 dyplomami.

Organizatorzy zawodów zadbali też o atrakcyjne nagrody, wśród uczestników rozlosował je Jan Starzyński, prezydent Pruszkowa. Do wygrania były: weekend w Hotelu Spa i Resort Star-Dadaj, smartfon firmy Nokia, okularki pływackiej firmy Arena (na co dzień pływa w nich reprezentacja Polski).
Inicjatorami Pruszkowskiej Ligi Pływackiej są Jacek Rybczyński i Łukasz Borkowski, a organizatorem UKS Kapry-Armexim Pruszków. Sama pływalnia Kapry jest partnerem zawodów.

Całość Pruszkowskiej Ligi Pływackiej składa się z czterech rund. Pierwsza za nami, a kolejna 7 grudnia. Zawodnicy, którzy wystartują we wszystkich rundach zostaną dodatkowo nagrodzeni okolicznościowymi medalami.

Informacje na temat Ligi Pływackiej można znaleźć na stronie www.uks-kapry.pl.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

FIFA15

Why do not we try this ?

Gość

robią żle,nie robią też żle.Ja bym chciała ,żeby takich imprez było jak najwięcej dla dzieci,młodzieży i dorosłych.Cieszę się ,że choć jeden radny ma pomysły i je w miarę realizuje.

Gość

kampania wyborcza za pieniądze podatnika