24° Piątek
25 Maja

Sob

Nie
Jakub Małkiński

Prawda zastąpił Kubickiego

Andrzej Prawda ponownie trenerem Znicza Pruszków. Na stanowisku zastąpił Dariusza Kubickiego, który rozstał się z klubem.

Obecny sezon żółto-czerwoni zaczęli z Andrzejem Prawdą na ławce trenerskiej. Szkoleniowiec prowadził zespół wraz z Arielem Jakubowskim, postawa drużyny nie była zadowalająca. W 11 meczach Znicz zdobył 6 punktów. Słabe wyniki były przyczyną zmiany na ławce trenerskiej, nowym szkoleniowcem zespołu został Dariusz Kubicki.

Popularny „Kuba” powiększył dorobek punktowy Znicza, jednak w poniedziałek (24 kwietnia) rozstał się z klubem. Żółto-czerwoni zajmują 17. miejsce w tabeli Nice 1. ligi z dorobkiem 23 punktów.

Przed Prawdą stoi zadanie utrzymanie zespołu w gronie I-ligowców. W sztabie szkoleniowym znaleźli się również Artur Węska i Robert Kochański.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

To nie rozumiem. Bo dla mnie skoro jedna ręka miasto daje, a druga w postaci mzos zabiera to jednak zabiera. To takie dawanie na pokaz. Wzmocnienie składu czyli zakup zawodników kosztuje i tu koło się zamyka.

Gość

Boże patrzysz, słuchasz steku idiotyzmów i nie grzmisz! Obiekt na którym odbywają się mecze piłki nożnej jest zarządzany przez MZOS - jednostkę budżetową miasta Pruszkowa, która jak wskazuje nazwa pobiera opłaty na wszystko co dzieję się na tym obiekcie. Bzdura: miasto nic nie zabiera!. Prawda: miasto jest sponsorem MKS ZNICZ Pruszków. Pytanie:Czy Zarząd nie rozumie ,że trzeba piłkarzy kupić, skład wzmocnić. Odpowiedź: dlaczego zadający to pytanie nie jeździ LEXUSEM lub FERRARI. Dlaczego nie mieszka w Konstancinie czy innym kurorcie? BO NIE MA KASY! Chociaż to także nie do końca prawda.Kasę mają TYCHY, MIEDŹ,MIELEC i co - DUPA!

Gość

I co ,,eksperci" łyso wam po wczorajszym meczu. Brawo Znicz, brawo zawodnicy, brawo trener, brawo zarząd.

Gość

Znów zawitał do nas papierowy trener :-) kolejny smieszny asystent będzie prowadził drużynę..

Gość

Na wszystko potrzebna jest kasa a ta miasto nie daje a nawet zabiera. Skoro klub dla miasta podobno płaci za stadion to juz śmiech na sali. Ludzie czego wy chcecie. I tak na takie fundusze chłopaki rwą do przodu.

Gość

Witamy w II lidze

Gość

Prawda to jedyny gwarant wyników, które interesują zarząd. Z tą decyzją druga liga stała się faktem.

Gość1

Czy Zarząd nie rozumie ,że trzeba piłkarzy kupić, skład wzmocnić. Słabego trenera zamienili na szkoleniowca, któremu wcześniej nie szło. Ciekawe ile Kubicki dostał odprawy na koniec za tak dobry wynik. Widać ,że Prezydentowi nie zależy czy Znicz spadnie do II ligi. Szkoda, bo Znicz ma ładną historię i należy mu się min. I liga.