16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Bogoria Grodzisk Maz.

Pożegnanie z Europą

Bogoria Grodzisk Mazowiecki ambitnie walczyła z francuskim zespołem Stella Sport La Romagne, jednak przegrała po raz drugi i pożegnała się z rozgrywkami Pucharu ETTU.

We własnej hali grodziszczanie stanęli przed trudnym zadaniem. Stella Sport La Romagne to niezwykle mocny zespół, który ma wyrównany skład. We Francji Bogoria przegrała 0:3 i u siebie musiała wspiąć się na wyżyny, żeby awansować do półfinału rozgrywek.

Można powiedzieć, że emocje szybko się skończyły. Już w pierwszym starciu Daniel Górak przegrał z Wei Shihao 1:3. Francuzi przypieczętowali awans, ale gracze Bogorii nie spuścili głów, lecz walczyli o zwycięstwo. Sygnał do ataku dał Gao Ning, którego z powodu kontuzji zabrakło we Francji. Singapurczyk grał pewnie i skutecznie, co pozwoliło mu pokonać Chena Tianyuana. 

Rumun Adrian Crisan okazał się lepszy od Panagiotisa Gionisa, jednak do wyrównania doprowadził Górak, który rozprawił się z Brice Olivierem. O wyniku spotkania decydowało starcie Gao Ninga i Wei Shihao. Chińczyk był pierwszoplanową postacią spotkania i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa.

Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Stella Sport La Romagne 2:3


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz