29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Archiwum

Pożegnanie ferii na lodowisku

Pokazy mistrzów jazdy figurowej na lodzie, ognisko z kiełbaskami, malowanie buziek i wiele innych atrakcji. Tak będzie wyglądało pożegnanie ferii na lodowisku w Brwinowie.

Brwinowskie lodowisko, podobnie jak pozostałe ślizgawki, cieszy się niesłabnącą popularnością. Szczególnie, że wstęp jest bezpłatny, a wypożyczenie łyżew kosztuje zaledwie 1 zł. – Czy wiecie, że od otwarcia naszego lodowiska w piątek 8 grudnia do niedzieli 21 stycznia wypożyczyliśmy łyżwy ponad 10 tys. razy, a tylko w pierwszym tygodniu feryjnym prawie 1.5 tys razy? W Brwinowianach jest moc!!! Z tym większą przyjemnością zapraszam w najbliższy piątek i sobotę na imprezy na lodowisku. Obecność obowiązkowa! – zachęca burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Pierwsza ze wspomnianych imprez to „Łyżwiarskie Show”, czyli pokazy mistrzów w jeździe figurowej na lodzie. Początek o godz. 17.00 w piątek, 26 stycznia. Huczne pożegnanie ferii na lodowisku w Brwinowie w sobotę, 27 stycznia. W planach m.in ognisko, malowanie buziek, poczęstunek goframi i kiełbaskami, zabawy na lodzie i darmowe wypożyczenie łyżew. Start o godz. 15.30.

Przypominamy, że lodowisko mieści się na terenie przy ul. Przejazd/Piłsudskiego w Brwinowie. Wstęp jest bezpłatny. Tafla czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-21.30. W podobnych godzinach lodowisko działa w weekendy.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A w Pruszkowie wypozyczenie 7zl no i mozna dostac dwie prawe lyzwy :) a do tego lodowisko dla zwyklych ludzi czynne 16-20.... poza czasem gdy tafla peknie i jest nieczynne albo inne nieszczescia spadna na to super miejsce

Gość

A co mnie twoje dzieci interesują? Pieluszkowe zapalenie mózgu masz? Jaka cena takie łyżwy, jakby kosztowały kilka zł więcej to pewnie były by w nieco lepszym stanie

Anna

Gościu z 10.18! Weź idź i kup sobie łyżwy. Zapłacisz za takie w jakich chciałbyś jeździć. Najgorzej jak klient zapłaci złotówkę a potem wybrzydza. Moje dzieciaki chodzą na lodowisko i jakoś nigdy nie trafiłam na zdezelowane łyżwy.

Gość

Szkoda że łyżwy które są dostępne do wypożyczenia to jakaś katastrofa, 5 par musiałem przymierzać żeby dostać jakąś która się nie rozpada a i tak była tragiczna

Gość

To prawie tam tak fajnie jak w Pruszkowie. U nas to na całego Niedasie.