13° Poniedziałek
24 Września

Wt

wikipedia.pl/Arkadiusz Kosiński, FB

Potrenuj z mistrzem łyżwiarstwa

Miłośnicy jazdy figurowej na łyżwach będą mieć okazję potrenować na tafli w Brwinowie z Janem Mościckim, wielokrotnym mistrzem Polski w tańcach na lodzie.

Ferie zimowe sprzyjają poszukiwaniu ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu, także na świeżym powietrzu. Z atrakcyjną propozycją przychodzi Brwinów. Na tamtejszym lodowisku szczególnie na młodych adeptów łyżwiarstwa czeka w tym tygodniu Jan Mościcki, utytułowany i czynny zawodnik w tańcach na lodzie. – Zapraszamy na lodowisko w Brwinowie na treningi z prawdziwym mistrzem! Jan Mościcki, wielokrotny Mistrz Polski juniorów i seniorów, reprezentant i finalista Mistrzostw Świata i Europy w Tańcach na Lodzie, będzie w godz. 11.00-12.00 szkolić wszystkich chętnych, którzy chcieliby lepiej i efektowniej jeździć na łyżwach – informuje brwinowski urząd.

W drugim tygodniu ferii na lodowisku będzie można spotkać kolejnych utytułowanych łyżwiarzy. Kogo dokładnie? To na razie tajemnica.

Huczne pożegnanie ferii na lodowisku w Brwinowie w sobotę, 27 stycznia. W planach m.in ognisko, malowanie buziek, poczęstunek goframi i kiełbaskami, zabawy na lodzie i darmowe wypożyczenie łyżew.

Przypominamy, że lodowisko mieści się na terenie przy ul. Przejazd/Piłsudskiego w Brwinowie. Wstęp jest bezpłatny. Tafla czynna jest od  poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-21.30. W podobnych godzinach lodowisko działa w weekendy.

Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni, a koszt wypożyczenia łyżew to 1 zł.  Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna wyposażonego w łyżwy.  


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

W pierwszym tygodniu ferii

Gość

A kiedy ten mistrz będzie? ???