16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook

Podwójna mistrzyni z Pruszkowa

Marta Kobecka, zawodniczka UKS Kapry-Armexim Pruszków zdobyła tytuł Mistrzyni Polski U24 w pięcioboju nowoczesnym podczas zawodów rozegranych w weekend w Zielonej Górze. W kategorii seniorskiej zajęła drugie miejsce. Wraca więc także z tytułem wicemistrzowskim!

Pięciobój nowoczesny to dyscyplina, w której zawodnicy mierzą się w szermierce, pływaniu, jeździectwie i bieganiu połączonym ze strzelaniem z pistoletu w pozycji stojącej. Wymaga to nie tylko dużego wysiłku fizycznego, ale też wszechstronności. Tę cechę z pewnością posiada zawodniczka pruszkowskiego klubu, która w rozegranych w weekend w Zielonej Górze zawodach zdobyła dwa prestiżowe tytuły. Marta Kobecka przywozi do domu tytuł Mistrzyni Polski U24 i Wicemistrzyni Polski.

Sukcesem zawodniczki za pośrednictwem Facebooka pochwalił się Łukasz Borkowski, jeden z trenerów, który pracował z Martą. Przypomnijmy, że pięcioboistka jest wychowanką pruszkowskiego gimnazjum nr 4 i szkoły podstawowej nr 6. Z racji młodego wieku (rocznik 1995) największe sukcesy prawdopodobnie jeszcze przed nią. Gratulujemy i trzymamy kciuki!REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

ZNICZ BASKET

Brawo!!!Szczere gratulacje od koszykarzy ELEKTROBUD INVESTMENT ZB Pruszków.Życzymy dalszych sukcesów!!!

Gość

Nie ma jak Pruszków, 100 lat za murzynami

Gość

Gratulacje !!!!!! Tak trzymać !!!!!!

MIROSŁAW

Gratulacje składa Tobie droga Marto- Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak. NIE MA JAK PRUSZKÓW.

Gość

Wielkie gratulacje :)

Roks

Borkowski mam awersję na tego psedonauczyciela.

R

BRAWO!!!

Rasul Allah

Gratulacje!!!