29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Parkrun

Pobiegaj w święta

W każdą sobotę miłośnicy biegania meldują się punktualnie o godz. 9.00 na starcie biegu Parkrun w pruszkowskim Parku Potulickich. W tym roku zachęcają wszystkich do aktywności w święta i organizują dodatkowe biegi.

Jeśli jeszcze nie wiece czym jest Parkrun, to słowem wstępu wyjaśnimy o co chodzi w tej sportowej zabawie. Do pokonanie jest dystans tylko i aż 5 km. Nie musisz być zawodowcem by przebiec ten dystans. Nie liczy się również czas w jakim go pokonasz. Chodzi tu o to byś wstał sprzed telewizora i aktywnie spędził czas w świetnej i sportowej atmosferze. 

Pruszkowski Parkrun ma już trzy lata. Jego organizatorzy chętnie organizują biegi tematyczne. Uczestnicy też zasługują na pochwałę, bowiem czy deszcz czy słońce, oni w każdą sobotę meldują się na starcie biegu punktualni o godz. 9.00.

W tym roku nie może więc zabraknąć świątecznych i sylwestrowych biegów. Kto nie pobiegł dziś nie musi się martwić. Organizatorzy biegu dbają o formę uczestników, więc organizują kolejne biegi: w świąteczny wtorek (26 grudnia) ,by spalić nieco kalorii „zebranych” przy stole oraz noworoczny poniedziałek (1 stycznia), by zacząć kolejny rok z nowymi postanowieniami. Zachęcamy do wzięcia udziału w biegach.

Nie zabraknie również typowego sobotniego biegu. 30 grudnia o godz. 9.00 startuje Parkrun sylwestrowy!


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz