29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

parkrun

Pobiegaj w święta

W każdą sobotę miłośnicy biegania meldują się punktualnie o godz. 9.00 na starcie biegu Parkrun w pruszkowskim Parku Potulickich. W tym roku zachęcają wszystkich do aktywności w święta i organizują dodatkowe biegi.

Jeśli jeszcze nie wiece czym jest Parkrun, to słowem wstępu wyjaśnimy o co chodzi w tej sportowej zabawie. Do pokonanie jest dystans tylko i aż 5 km. Nie musisz być zawodowcem by przebiec ten dystans. Nie liczy się również czas w jakim go pokonasz. Chodzi tu o to byś wstał sprzed telewizora i aktywnie spędził czas w świetnej i sportowej atmosferze. 

Pruszkowski Parkrun ma już trzy lata. Jego organizatorzy chętnie organizują biegi tematyczne. Uczestnicy też zasługują na pochwałę, bowiem czy deszcz czy słońce, oni w każdą sobotę meldują się na starcie biegu punktualni o godz. 9.00.

W tym roku nie może więc zabraknąć świątecznych i sylwestrowych biegów. W najbliższą sobotę znajdźcie czas między pieczeniem karpia a ubieraniem choinki i o 9.00 zameldujcie się w Parku Potulickich w Pruszkowie. Tydzień później zaplanowano bieg Sylwestrowy. Czas i miejsce bez zmian. 

Organizatorzy biegu dbają jednak o formę uczestników więc organizują kolejne biegi: w świąteczny wtorek (26 grudnia) by spalić nieco kalorii „zebranych” przy stole oraz noworoczny poniedziałek (1 stycznia) by zacząć kolejny rok z nowymi postanowieniami. Zachęcamy do wzięcia udziału w biegach.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jakie delikatne państwo! Kiedyś mgła to była mgła, teraz mamy smog. Najlepiej siedźcie w domach. Jeszcze powinno być wolne odszkoły i pracy, nie? Państwo dbają o zdrowie a wpierniczają chemię, palą i piją...

gostek

POBIEGAJ W SMOGU

Gość

W sam raz w tym smogu biegać....

Gościówa

Bardzo fajna inicjatywa. Nikomu nie blokują drogi. Nikogo nie trzeba zatrzymywać, wstrzymywać, przetrzymywać. Żałosne są takie komentarze. Jeden lubi się napić w święta, drugi pomodlić, trzeci pobiegać. A niektórzy połączą wszystko...

ewa

Zachęcacie do wzięcia udziału w biegu? to ja przypomnę artykuł o złej jakości powietrza w regionie, w którym jak byk napisane jest: "Jak chronić się przed smogiem? Najlepiej zrezygnować z aktywności na świeżym powietrzu..."

Gość1

To bieganie już jest żałosne. Biegnij Forest!