16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


pixabay.com

Po świętach idź na basen

Pruszkowska Pływalnia Kapry jest zamknięta. Jeśli planowaliście spalić poświąteczne kalorie pływając w basenie to musicie skorzystać z usług innych pływalni w regionie.

Jak co roku w podczas świątecznej przerwy „urlop” bierze również Pływalnia Kapry w Pruszkowie.  W tym czasie wykonane zostaną wszystkie drobne remonty i liftingi. Pruszkowski basem zamknięto jeszcze przed świętami. Kiedy znów będzie można popływać? Pływalnia zostanie udostępniona mieszkańcom na początku stycznia. Prace remontowe powinny zakończyć się 5 stycznia. 

Jeśli jednak za wszelka cenę chcecie popływać, to skorzystajcie z oferty innych pływalni w okolicy. Do wyboru macie basen w Grodzisku Mazowieckim, Raszynie i Ożarowie, kilka stołecznych pływalni oraz termy w Mszczonowie. Ciekawą ofertę znajdziecie zwłaszcza w tej ostatniej miejscowości. W Mszczonowie możecie najpierw poszaleć na łyżwach, a później ogrzać się w basenie z wodą termalną. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Najdroższy basen w okolicy:( wejście teraz to już 16 zł:( Po remoncie to pewnie 20 już będzie ;)

Do pauli

Właśnie w przerwie świątecznej powinno być otwarte. Co interesuje przeciętnego mieszkańca (płacącego podatki w Pruszkowie) kiedy szkoły i kluby mają zajęcia. Może założymy stowarzyszenie "Uwolnić basen" kto jest za? Szkoły mają zajęcia do 16 z tego co kojarzę, no chyba że jakaś szkoła pracuje na 3 zmiany. Więc kto zajmuje ten basen po 16?"

Gość

Najlepsza to ta wiecznie nawalona starsza pani na kasie.

Gość

gamonie nawet nie mogą sobie poradzić z remontem ,a w innych miastach to też zamykają ?

Paula

Ku.... !!! Wszyscy narzekają a kiedy mają ten remont i konserwację zrobić jak nie w okresie świątecznym? W roku szkolnym, podczas ferii czy wakacji kiedy najwięcej zajęć na nim mają szkoły lub różne kluby i gdzie korzystających z basenu jest najwięcej? Ludzie zastanówcie się bo basen nie jest zamykany na ten czas dla przyjemności tylko dla poprawy bezpieczeństwa korzystających.

Gość

To jak z tym lodowiskiem w Pruszkowie? Już można jeździć? Czy nadal NIEDASIE?

Patrycja

ile cham.w do Pruszkowa nie płacących podatkòw się zadomowiło.Zle wam szczury w Pruszkowie to wynocha do swoich świń.kròw itp.Nie pomoże wam ten cham.ki jadem opluwania Władz Miasta.

Gość

pogratulowaććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kierownictwo pływalni wywalić na zbity p..... za taką organizację i ignorancję ludzi .SKANDAL!!!! Maćiuś ma RACJĘ1

Gość

Po świętach idź na basen - tylko nie do Pruszkowa. Po świętach idź na łyżwy - tylko nie do Pruszkowa.

Maciuś

To już kolejna pruszkowska tradycja. Wtedy kiedy ma się wiecej czasu, jest wolne od szkoły, ludzie mają urlopy organizowany jest remont na basenie. Tylko pogratulować.

Alchemik

Witamy w Pruszkowie. Zapraszamy do okolicznych miejscowości i stolicy. Z poważaniem magister Jan

Gość

Pruszkowska pływalnia to jest jakaś patologia, ceny wyższe od warszawskich a standard jak sprzed 20 lat Dodatkowo idziesz popływać? lol co, 5 torów zajętych przez gimbusów