29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Jakub Małkiński

Piąta porażka Znicza

ŁKS Łódź wywiózł trzy punkty ze stadionu przy ul. Bohaterów Warszawy w Pruszkowie. Znicz przegrał 1:2.

W tym sezonie na własnym terenie żółto-czerwoni wygrywają albo przegrywają. Z ŁKS-em podopieczni Dariusza Żurawia musieli być przygotowani na ciężki bój, bo łodzianie w tym sezonie jeszcze nie zaznali goryczy porażki.

Przyjezdni nie zamierzali czekać i ruszyli do przodu. Radionow skierował piłkę do siatki, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Chwilę później nie było żadnych wątpliwości. Dośrodkowanie Widejki i ukraiński napastnik gości otwierzył wynik meczu. Bramka zdobyta na początku pozwala kontrolować spotkanie. Scenariusz układał się idealnie dla ŁKS-u. Ale w 85. minucie przypomniał o sobie Patryk Kubicki, który swego czasu grał w Łodzi.

Znicz nie dotrwał z jednym punktem do końca. Przyjezdni szukali okazji do zdobycia zwycięskiej bramki. W końcówce z dystansu potężnie uderzył Rozwandowicz i został bohaterem gości. Piłka trafiła w samo okienko bramki, w której stał Michał Olczak.

Znicz Pruszków – ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
Kubicki 85' – Radionow 10', Rozwandowicz 90' 


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Radek

Kubicki byl lepszym trenerem !

Oktaba Kendzingjaba

Krótkowzroczni jesteście...szkoda że nie widzicie jak wasz "kochany" klub stopniowo z roku na rok zaniża poziom...ale wam widocznie to odpowiada...w Pruszkowie spokojnie mogłaby być ekstraklasa...a będzie okręgówka...z takim Zarządzaniem...i nawet "legendy" o Robercie Lewandowskim nie pomogą....

Gość

DO KIBICA - KRÓTKO JESTEŚ BARANEM A NIE KIBICEM PRUSZKOWA pilnuj lepiej swojej drużyny z pierdziszewa .

KIBIC

Wasz kochany prezydent to co może, to podać się do dymisji.

Gość

To nic nowego ze Znicz przegrał . Z taki Zarządem i Sztabem Trenerskim to tylko będzie kolejny spadek ligi . Może wtedy przebudzi się nasz kochany Prezydent :-)

Oktaba Kendzingjaba

No i po Żurawiu...Znicz na dobrej drodze do 3 ligi...a lada moment przedstawią Świerczewskiego jako trenera...czyli cały czas dno i sześć metrów mułu...