28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

Ewelina Latosek

Ósma wygrana Lidera

W 15. kolejce I ligi koszykówki kobiet PTS Lider Pruszków pokonał Mon-Pol Płock 84:70.

Od pierwszych minut gospodynie ruszyły do przodu i na efekty nie trzeba było długo czekać – 6:2. Po celnym rzucie Szyller Liderki prowadziły 17:10. W końcówce pierwszej kwarty Mon-Pol zmniejszył straty – 23:19. 

Druga odsłona była decydująca dla końcowego wyniku. Płock zaczął z nadziejami i tracił do Lidera tylko trzy punkty – 25:22. Kolejne minuty dla gospodyń, które kompletnie rozbiły rywalki i na półmetku prowadziły 59:32.

Trzecia kwarta wyrównana, choć na pierwsze punkty Liderkom przyszło czekać ponad trzy minuty. Ostatnia odsłona dla Mon-Polu, który zmniejszył straty, ale nie był w stanie dogonić Lidera.

To drugie zwycięstwo z rzędu, a ósme w sezonie drużyny Jacka Rybczyńskiego. Lider Pruszków zajmuje 4. miejsce w I lidze.

Najwięcej punktów dla zwycięskiej drużyny zdobyła Alicja Minczewska – 27.

PTS Lider Pruszków – Mon-Pol Płock 84:70 (23:19, 36:13, 14:17, 11:21)


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Forza Lider!

Gość

do Mirosław 2017.01.21 21:14 niektórzy mylą pojęcie ,,opluwania,, z pojęciem ,,krytyki,. Dla nich kazde nawet uzasadnione słowo krytyki to atak na ,,wspaniałą ekipe prezydenta,, na ,,boskiego mgr,, itd

Mirosław

Nie ma jak Pruszków tą piosenkę P.Wilka dedykuję tym co opluwają miasto 100 letnie Pruszków jak też. Władze Miasta. Gratulacje dla całego zespołu za kolejne zwycięstwo składa Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak przebywający w Zakopanem