29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

wpr24

Nowy Rok przywitaj w biegu

W każdą sobotę miłośnicy biegania meldują się punktualnie o godz. 9.00 na starcie biegu Parkrun w pruszkowskim Parku Potulickich. W tym roku zachęcają wszystkich do aktywności również tuż przed sylwestrową zabawą, jak i chwilę po niej.

Jeśli jeszcze nie wiece czym jest Parkrun, to słowem wstępu wyjaśnimy o co chodzi w tej sportowej zabawie. Do pokonanie jest dystans tylko i aż 5 km. Nie musisz być zawodowcem by przebiec ten dystans. Nie liczy się również czas w jakim go pokonasz. Chodzi tu o to byś wstał sprzed telewizora i aktywnie spędził czas w świetnej i sportowej atmosferze.

Pruszkowski Parkrun ma już trzy lata. Jego organizatorzy chętnie organizują biegi tematyczne. Uczestnicy też zasługują na pochwałę, bowiem czy deszcz czy słońce, oni w każdą sobotę meldują się na starcie biegu punktualni o godz. 9.00.

Organizatorzy biegu dbają o formę uczestników, więc organizują kolejne biegi. O formę mogliśmy zadbać 23 grudnia oraz w świąteczny poranek 26 grudnia. Nie może więc zabraknąć biegów sylwestrowych. Już w sobotę 30 grudnia biegacze zameldują się na starcie biegu o godz. 9.00. To jednak nie koniec! Kolejny bieg zaplanowano na 1 stycznia również na godzinę 9.00. Kto się pisze na powitanie Nowego Roku w biegu?


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość24234

Kiedyś się na to mgła mówiło... - a co na to lekarze ?

SMOG

Tylko kiedyś mgła nie zawierała aż tyle PM10...

Gość

Lepiej siedźcie w domach i pijcie, to nie jest dla debili. A smog? Kiedyś się na to mgła mówiło...

SMOG TRWA

nowy rok przywitaj w biegu, a pożegnaj na oddziale pulmunologii

Gość

Dobre dla debili.