16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


pixabay.com

Nowy rok przyniósł zwycięstwo

Liderki wyjazd do Gdyni mogą zaliczyć do udanych. Zawodniczki z Pruszkowa w miniony weekend z wyjazdowego spotkania wróciły ze zwycięstwem.

Pierwsza kwarta spotkania VBW GTK II Gdynia z Panattoni Europe Lider Pruszków nie zwiastowała zwycięstwa pruszkowianek. Liderki tę partię meczu przegrały aż 9 punktami Kolejna odsłona spotkania była już wyrównana. Podopieczne Jacka Rybczyńskiego szły łeb w łeb z gospodyniami, ale udało im się odrobić tylko jeden punkt. To jednak wystarczyło, by Liderki złapały wiatr w żagle. Do końca spotkania to one królowały na parkiecie, zwłaszcza w trzeciej kwarcie.

Już 14 stycznia na własnym parkiecie liderki podejmą SMS PZKosz Łomianki. Mecz rozpocznie się o 17.30 na hali przy Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie.

VBW GTK II Gdynia 65 : 72 Panattoni Europe Lider Pruszków
(24:15, 23:24, 11:24, 7:9)

Gdynia:  Zuzanna Kulińska 16, Dominika Stefańska 13, Marta Marcinkowska 10, Jowita Ossowska 9, Karolina Hogendorf 6, Małgorzata Byczkowska 2, Joanna Maryniewska 0, Alicja Płotka 0

LIDER:  Olivia Szumełda-Krzycka 30, Marta Mistygacz 9, Alicja Minczewska 7, Kinga Piędel 6, Katarzyna Szyller 6, Magdalena Wojdalska 5, Marzena Marciniak 4, Weronika Dąbrowska 3, Katarzyna Sobczyńska 0


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Prawdziwy pruszkowia

Wymęczone zwycięstwo w Gdyni z jedną z ostatnich drużyn. A dziś planowa porażka z Łomiankami. Nowe twarze "wzmocnienia" - Szczepanik i Mistygacz to raczej osłabienie. Dziwię się tylko Oliwce że jeszcze stąd nie uciekła............sama ciągnie ten wóz.