13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Jakub Małkiński

Nowi zawodnicy w Zniczu

Rafał Włodarczyk, Piotr Klepczarek, Paweł Tarnowski i Eryk Sobków to kolejne wzmocnienia Znicza Pruszków przed zbliżającym się sezonem.

W sobotę (15 lipca) żółto-czerwoni rozpoczną sezon spotkaniem z Legionovią Legionowo w Pucharze Polski. Z kolei zmagania w II lidze pruszkowska drużyna rozpocznie w ostatni weekend lipca.

Znicz cały czas buduje kadrę na przyszły sezon. W najbliższym sezonie przy Bohaterów Warszawy będzie występował Rafał Włodarczyk. 22-latek wraca do Pruszkowa po roku gry w Olimpii Zambrów. W ubiegłym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Ponownie w Pruszkowie zagra Piotr Klepczarek. Obrońca bronił barw Znicza w latach 2009-2010. W ostatnim sezonie występował w I lidze w zespole Stomilu Olsztyn.

Kolejnym wzmocnieniem Znicza jest 27-letni Paweł Tarnowski. Pomocnik ma za sobą występy w ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa i Podbeskidzia Bielsko-Biała. W ostatnim sezonie grał w Radomiaku Radom. Rywalizację w ataku ma wzmocnić Eryk Sobków. Wiosną 20-latek zdobył pięć bramek dla II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do klanterleccy Proszę Pani...ma pani racje...Brwinow...Henryszew to faktycznie miejsca z dużą tradycja piłkarska...proponuje tam przenieść inwestycje związane z futbolem...i zatrudnić trenerów tylko po szkoleniu w Szwajcarii...bo to państwo policyjne powinno być przykładem jeśli chodzi o kreowanie wszelkiego dobrobytu...poprostu cud...miód i orzeszki...a jakie krawężniki czyste

Gość

No jak pan SMO zarobił swoje na okradaniu ciężarówek, to teraz może sobie pozwolić na wolontariat :))

Do przedmówców.

Drodzy Państwo. MKS Znicz w Pruszkowie to stowarzyszenie. Zacznijcie działać, chyba niedługo sa wybory do władz wiec macie szanse sie wykazać. Ciekawe który bedzie chciał tyrać za darmo bo zarząd wynagrodzenia nie dostaje.

zaraz wracam

Do kendzingjaby: Miły mój i umiłowany, znicz kojarzy mi się z ceremonią pogrzebową więc taki klub nie powinien istnieć.

Oktaba Kendzingjaba

A co Znicz osiągnął przez tyle lat istnienia?

klanTerleccy

ja bym w ogóle była za tym żeby ten klub przestał istnieć ponieważ nie ma tam tradycji piłkarskich. Piłka nożna powinna rozwijać się w takich miejscowościach jak Brwinów czy np. Henryszew skąd pochodzi wilu byłych reprezentantów kraju -Terlecki, Lato, Gadocha...yyy...

Oktaba Kendzingjaba

Prezes jest niezatapialny ....niestety...temu klubowi największą krzywdę zrobiła gra Roberta Lewandowskiego...trafił się genialny zawodnik jak ślepej kurze ziarno i niestety wiele przypadku i zbiegów okoliczności w tym było...a talent Lewego rozwinął się niezależnie od trenerów Znicza...obecnie rzeczywistość jest taka, że Znicz to słaby klub dla którego trzecia liga to szczyt...w tym klubie leży wszystko...od organizacji po zarządzanie i na zatrudnieniu kończąc...a oni dalej myślą, że gdyby nie Znicz to by Lewego nie było....

Gość

Jeszcze by się prezesa przydało zmienić