16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Stowarzyszenie Projekt Brwinów

Nocna masa krytyczna przejedzie ulicami Brwinowa

Skoro czerwiec i Noc Świętojańska, to nie może zabraknąć nocnej masy krytycznej na ulicach Brwinowa. Wspólny przejazd rowerzystów pod osłoną nocy już 22 czerwca.

To już kolejna edycja nocnej masy krytycznej w Brwinowie. Poprzednie również odbywały się w Noc Świętojańską i przyciągały wielu amatorów dwóch kółek. W ubiegłorocznej nocnej masie wzięło udział ponad 140 osób, w tym także dzieci. Nocny przejazd zabezpieczała policja, rowerzyści wyposażeni byli w odpowiednie oświetlenie i odblaski, co sprawiało, że sam ich widok robił spore wrażenie.

Nie inaczej ma być w tym roku. Masa ruszy w piątek, 22 czerwca, z rynku w Brwinowie. Początek o godz. 21.00. Trasa ulicami Brwinowa liczy 9,8 km. Na zakończenie przewidziano małą integrację. – Tradycyjny wieczorny przejazd kolumny rowerzystów ulicami Brwinowa zakończymy świętojańskim ogniskiem nad wodą. Nie zapomnijcie o oświetleniu rowerów! Zapraszamy i szykujemy niespodziankę – zachęcają organizatorzy.

Udział jest bezpłatny. Wszystkie informacje o wydarzeniu można śledzić tu. A tak było rok temu:


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

No to będzie okazja sprawdzić stan rowerków, ich oświetlenie, legalność pochodzenia i przy okazji wlepić garść mandatów dla cyklistów którzy uważają się za nieśmiertelnych jeżdżąc po nocy bez stosownych lamp.

Gość przejezdny

A niech sobie jadą po pustych ulicach, co to komu...

Kamil

co za czuby

Gość

...i fajnie :-)

Stanley Kosodrzewiec

Słuchajta ludziska.Wiadomość potwierdzona! Gościem honorowym tegorocznej Masy Krytycznej będzie Jarosław "MASA" Sokowirówski. Burmistrz załatwił. W końcu jakiś medialny celebryta, artysta i autorytet odwiedzi nasz zaściankowy i znany z patologii wszelakiej Brywinóf.

Mickiewicz

brwinowianin uny nie jeżdzą po ścieżce rowerowej bo ich przepisy "prostych szarych kowalskich" nie obowiązują...Burmistrz zbiera swoją ekipę i jadą środkiem ulicy jak procesja na Boże Ciało...a Straż Miejska i Policja stoją na sygnale i świecą ludziom po oknach...jakaś paranoja...takie rzeczy tylko w Polsce...a poza tym tak abstrachując to czemu mają służyć te medialne przejazdy??? Jaki jest cel tego, że w nocy całe miasto staje dęba, bo trzeba na rowerze pojeżdzić????

Mickiewicz

W końcu Straż Miejska będzie miała robote, bo zazwyczaj to tylko spacerują parami po parku i robią groźne miny do ludzi. Oczywiście całą patolę, która rozrabia omijają szerokim łukiem. Znajomym nie będą psuć wypoczynku przy kilku browarach, bo niby po co. Przecież jeszcze można wpierdziel obskoczyć, a Straż Miejska w Brwinowie nie po to jest, żeby się pakować w kłopoty. Burmistrz z całą świtą będzie jechał na rowerku to wtedy na bombach się drogi zablokuje i dumnie pierś wypnie prawie jakby się rozbijało groźną grupę przestępczą.

brwinowianin

nie zapomnijcie o tym żeby jechać po chodniku ("ścieżce rowerowej"), - a nie po ulicy !

Tomek

https://youtu.be/c773SvWmun4 Z pozdrowieniami dla brwinowianina i wszystkich teskniacych za Guzikiem

Tomek

https://youtu.be/-m91kge9T0w

Gość

Ale fajnie!.W nocy 22 czerwca w Brwinowie będzie można oficjalnie i pod opieką policji łamać zapisy ustawy Prawo Drogowe. Nareszczie wszyscy nawiedzeni cykliści będą jeżdzili rowerami po całej szerokości ulic. Zresztą wielu z nich i tak to robi na codzień.

Hanka

Banda debili

Jot

Ale po co

Gość

Największy rak polskich dróg