27° Piątek
21 Września

Sob

AZ

Nightskating startuje godzinę wcześniej

Ważna informacja dla wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w niedzielnym Nightskatingu w Pruszkowie. Przejazd startuje o godz. 19.00, a nie jak wcześniej planowano o godz. 20.00.

W ubiegłym roku peleton rolkarzy dwa razy opanował ulice Pruszkowa. Impreza pod szyldem Nightskating przypadła do gustu nie tylko uczestnikom, ale i mieszkańcom, którzy dopingowali napotkanych rolkarzy. W tym roku Nightskating powraca do Pruszkowa. 

Przejazd zaplanowano na niedzielę 24 czerwca i jest to jedna z atrakcji Pruszkowskich Wianków. Pierwotnie start „wyprawy” zaplanowano na godz. 20.00. Władze Pruszkowa postanowiły jednak przesunąć start przejazdu na godz. 19.00. 

W tym roku zmieniona została również trasa przejazdu Nightskatingu. – To odpowiedź na sugestie mieszkańców, aby przejazd nie odbywał się np. wiaduktem i żeby uwzględnić trwające na terenie miasta prace drogowe – wyjaśnia Michał Landowski, wiceprezydent miasta. 

Gdzie będzie można spotkać peleteon rolkarzy? Trasa przejazdu prowadzi ulicami Prusa, Kościuszki, Sienkiewicza, Stalową, Powstańców, Chopina, Niepodległości, Armii Krajowej, Lipową, Pogodną, Polną, Ceramiczną, Prusa. 


redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość3

Najszczęśliwsi będą kierowcy, którzy wracając z weekendu będą spieszyli się na mecz, ale nie dojadą z uwagi na zamknięte ulice. Jak fachowcy z Kraszewskiego coś zorganizują to nie ma #*#* we wsi.

benek the roman

Jak night to jedzcie sobie o 2 w nocy a nie paralizujecie ruch miejski patafiany!

Gość

w związku z powyższym jestem :-)

Gość

Bo o 20. jest mecz o wszystko. :)

Gość

Czy ktos myśli w UM ?

Gość8

Dobrze to przemyśleli, o 20:00 grają nasze paralYTYKY to będzie spora absencja.

Gość22

Czyli nightskating za dnia.

Gość

Że kto dopingowal?!