24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
nadarzyn.pl

Nadarzyńska majówka z siatkówką

Kolejne emocje sportowe w Nadarzynie. W dniach 19-21 maja odbędzie się VII Nadarzyńska Majówka z Siatkówką – Nadarzyn Cup 2017.

Przyzwyczailiśmy się, że młodzież w turniejach siatkarskich rywalizuje w dwójkach czy trójkach. Tym razem będzie inaczej. – Szykuje się rywalizacja „szóstkowa”. Zespoły wystąpią w pełnych składach, tak jak gra się na najwyższym poziomie. Spodziewamy się zaciętej rywalizacji, bo do Nadarzyna przyjadą drużyny z całej Polski. Na listach zgłoszeniowych mamy 24 zespołów. Turniej współfinansowany jest ze środków samorządu województwa mazowieckiego – przedstawia Damian Krzemiński, organizator turnieju.

Zmagania zostaną podzielone na dwie kategorie wiekowe. – Młodziczki będą rywalizowały  w dwóch grupach po sześć zespołów. Następnie przejdziemy do fazy półfinałowej. Wśród kadetek przewidujemy trzy grupy po trzy zespoły. W tym przypadku każdy będzie rywalizował z każdym – mówi Krzemiński.

Dla zespołów to szansa na weryfikację poziomu sportowego, nowe doświadczenie, a także nagrody. – Dla pierwszych czterech drużyn przygotowaliśmy puchary. Każdy zespół z turnieju wróci ze statuetką. Nie zabraknie również nagród indywidualnych dla najlepszych zawodniczek – podaje organizator.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

GośćSiateczka

GLKS !!!