29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

michalowice.pl

Na ślizgawkę do Michałowic

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy lubią jeździć na łyżwach. Już w niedzielę w samo południe zostanie otwarte lodowisko w Michałowicach.

Ślizgawki działają już w kilku gminach w naszej okolicy. Ale amatorów jazdy na łyżwach w regionie nie brakuje, zwłaszcza, że lada chwila zaczynają się ferie świąteczne, a w połowie stycznia zimowe. Chętnych do jazdy na łyżwach więc nie brakuje. 

W Michałowicach ślizgawka jest już gotowa i praktycznie czeka jedynie na otwarcie. Zatem biegnijcie szybko naostrzyć łyżwy i nie zapomnijcie o rękawiczkach. Ślizgawka w Michałowicach zostanie bowiem otwarta już w niedzielę o godz. 12.00. Lodowisko mieści się przy ul. Szkolnej 15.

Później lodowisko będzie ogólnodostępne od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 21.00. W weekendy ze ślizgawki będzie można korzystać od 10.00 do 21.00. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.p

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

ostatnie lata , lodowisko w Pruszkowie żenada , teraz nawet żenady nie ma , może to lepiej ?

Gość

Nie da się.

Gość

a co z lodowiskiem przy szkole nr 2 w Pruszkowie? mialo być chyba od 15 grudnia

Gość

A może Redakcja, frontem do czytelnika, na okres zimowy umieści na swej stronie jakiś "baton" do informacji zbiorczej o lodowiskach czynnych w okolicy... Ot, taki ukłon w stronę internautów...