27° Piątek
21 Września

Sob

Archiwum

Na rower z Ryszardem Szurkowskim

W najbliższy weekend miłośnicy jazdy na rowerach z Nadarzyna i okolic będą mieć niezwykłą możliwość nie tylko spotkać się, ale też wspólnie przejechać na rowerach z legendą polskiego kolarstwa, Ryszardem Szurkowskim.

Nie trzeba interesować się sportem, żeby znać to nazwisko. – Jeden z najwybitniejszych w historii polskich kolarzy szosowych, dwukrotny wicemistrz olimpijski, czterokrotny medalista mistrzostw świata, najbardziej znany ze zdominowania przez kilka lat z rzędu Wyścigu Pokoju, trzykrotny mistrz świata amatorów oraz dwunastokrotny mistrz Polski poprowadzi nasz majowy rodzinny rajd rowerowy – informują organizatorzy z inicjatywy Aktywni Mieszkańcy Gminy Nadarzyn.

Okazja, aby spotkać się w Ryszardem Szurkowskim już w najbliższą sobotę, 19 maja. Zbiórka uczestników o godz. 10.00 w Rozalinie (Ludowa Altama, ul. Przemysłowa 64). O godz. 10.15 start rajdu. Rowerzyści przejadą trasą: Ludowa Altana, dukty leśne Rezerwatu Młochowskiego Łęg, Park w Młochowie, Ludowa Altana. Powrót planowany jest około godz. 12.00.

Na zakończenie imprezy odbędzie się spotkanie z Ryszardem Szurkowskim i projekcja filmu „Przeżyjmy to jeszcze raz! – Mistrzostwa Świata – Barcelona 1973 r.”. Będzie to też okazja aby zrobić wspólne zdjęcie i zdobyć autograf mistrza.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Michu

Roztoka w Puszczy lepsza niz Nadarzyn! Duze gory i podjazdy w piachu!