13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Seweryn Dębiński

Miłoszewski za Chrobaka

Mateusz Miłoszewski został nowym trenerem IV-ligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Na tym stanowisku zastąpił Krzysztofa Chrobaka.

W minionym sezonie Pogoń była blisko awansu do III ligi. Zdominowała rywalizację w IV lidze w grupie południowej, gdzie w 38. kolejkach wywalczyła 90 punktów i o dziewięć oczek wyprzedziła MKS Ciechanów. Grodziszczanie w dwumeczu o awans spotkali się z Victorią Sulejówek. Na wyjeździe przegrali 1:2 i z nadzieją czekali na mecz u siebie. Jednak po remisie 1:1 z awansu cieszyli się gracze Victorii.

Duży wkład w dobrą postawę grodziszczan miał trener Krzysztof Chrobak. Szkoleniowiec poprowadził Pogoń w 43 spotkaniach, z których zespół wygrał 30 meczów, osiem zremisował i pięć przegrał. Chrobak opuścił jednak Grodzisk i przeniósł się do Polonii Warszawa.

Nowym szkoleniowcem Pogoni został Mateusz Miłoszewski. Przygodę z futbolem 34-latek rozpoczynał w juniorach Narwi Ostrołęka, potem grał w Legii Warszawa. W swoim CV ma występy w Nadnarwiance Pułtusk. Jako trener pracował w rezerwach klubu z Pułtuska, następnie prowadził seniorów Narwi Ostrołęka, Nadnarwianki, Świtu Nowy Dwóch Mazowiecki i ostatnio ŁKS Łomża.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz