16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


FB Radosław Majewski

Majewski pożegna się z Lechem Poznań?

Radosław Majewski z Pruszkowa dziś gra w barwach Lecha Poznań. Jednak jego kariera w klubie stanęła pod znakiem zapytania. Czy piłkarz zakończy współpracę z Kolejorzem mając ważny kontrakt?

Zimowe okienko transferowe jeszcze nie jest otwarte, ale w piłkarskim świecie już rozpoczynają się spekulacje o tym kto, gdzie i za ile. Wśród wielu informacji o zmianach w składach ekstraklasowych drużyn, przewija się również nazwisko pruszkowianina Radosława Majewskiego. 

Choć jego kontrakt z Lechem Poznań jeszcze nie wygasa, to zawodnik ma problem, by porozumieć się z trenerem Nenadem Bjelicą. Wszystko przez słabą formę Majewskiego. – Ja nie jestem zadowolony z tego, jak gra. W ostatnim roku pokazał, że może grać lepiej – powiedział portalowi przegladsportowy.pl Nenad Bjelica, szkoleniowiec Kolejorza.

Trener nie skreślił jeszcze Majewskiego. Co więcej wiele wskazuje na to, że piłkarz z Pruszkowa dostanie drugą szansę. Duży wpływ na tę decyzję miała rozmowa Bjelicy z Majewskim i to w obecności prezesa klubu. Majewski ma więc okazję do odbudowania nie tylko swojej formy, ale i pozycji w zespole. Później zapadnie decyzja o jego losach w Kolejorzu. Warto dodać, że pruszkowianina z klubem wiąże kontrakt, który wygasa dopiero za półtora roku.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Artur WK

Kazik Deyna wracaj ! Byles number 1 !!!!!

Daro WSC

Nie jest głąbem bo Żydzew to obleśna Uć !!!

Rado (L)

Wraca do Znicza Pruszkow? Byloby super!

Jaro

Super pilkarz Pajacu! Wypad stad!

Gość

Co z niego za piłkarz błagam Was!!!

Tez Radek

Radek wracaj do Znicza! Dawaj...

Adam

Rzeczywiscie jestes Glabem! Porazka

Glab

A nie do Zydzewa?

Gość

zapraszamy do Znicza :-)