29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

pixabay.com

Lodowisko w Pruszkowie już w środę?

Dla wszystkich mieszkańców Pruszkowa mamy dobrą wiadomość. Wiele wskazuje na to, że już w najbliższą środę będzie można korzystać ze ślizgawki przy Szkole Podstawowej nr 2.

Lodowiska w naszym regionie działają już pełną parą. Niebawem do długiej listy miejsc, gdzie można pojeździć na łyżwach będziemy mogli dopisać lokalizację w Pruszkowie. – Na środę planujemy otwarcie lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 2. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać – mówi Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

 

Montaż lodowiska rozpoczął się 14 grudnia, więc można powiedzieć, że prace idą w ekspresowym tempie. – Warto dodać, że wykonawca oprócz lodowiska ma również ustawić zadaszenie płyty – zaznacza Landowski.

 

Zadaszenie lodowiska to dodatkowy atut i ochrona przed zmienną pogodą. Dzięki temu nawet przy niewielkim wzroście temperatury czy opadach deszczu płyta ślizgawki będzie chroniona.

 

W jakich godzinach będzie można korzystać ze ślizgawki na terenie szkoły? – Harmonogram pracy oraz regulamin korzystania z lodowiska jest już prawie gotowy – dodaje wiceprezydent Pruszkowa.  


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zzz

45 min. jazdy, - 15 min. przerwy na Rolbe i wyrównanie lodu i znowu 45 min. zabawy 15 min. przerwy. Tak to powinno być procesjonalnie. To jak był przygotowywany lód na MOSie to jakieś nieporozumienie. Ale to tylko sugestia.

Gość11

Obstawiałem styczeń brawo Pruszków rozpiera mnie duma z władz mojego miasta.

Alabama

Pamiętajcie, że łyżwy trzeba ostrzyć. Jeśli jeździ sie regularnie przez cały sezon zimowy, to ze 2 razy trzeba je przeszlifować. Najlepiej profesjonalnie - na Torwarze na przykład.

Gość5

Czy będzie wypożyczalnia łyżew ?

Gość

"Już" w tytule jest nadużyciem, gdy w okolicy już lodowiska działają, powinno być "dopiero".