29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

OSIR Mszczonów

Lodowisko również w Mszczonowie

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. Od soboty lodowisko działa również w Mszczonowie.

W ubiegłym roku mszczonowska ślizgawka była ratunkiem dla lokalnych amatorów jazdy na łyżwach. Wtedy to z uwagi na ciepły początek zimy nie działały lodowiska w Grodzisku i Pruszkowie, a Piastowską ślizgawkę udało się uruchomić, ale z dużymi problemami. Dziś część lodowisk w naszym regionie już działa, niektóre gminy przygotowują się o uruchomienia ślizgawek. Na łyżwy można wybrać się również do Mszczonowa.

Na terenie mszczonowskich term od 9 grudnia działa sztuczne lodowisko i to pod dachem. Wstęp na 50 min dla osób dorosłych kosztuje 6 zł (zniżka dla seniorów powyżej 65. roku życia – 4 zł), dzieci i młodzież zapłacą 4 zł. Jeśli nie macie swojego sprzętu to nic nie szkodzi. Przy lodowisku działa wypożyczalnia, gdzie za 5 zł możemy wypożyczyć łyżwy. Za symboliczną złotówkę można także skorzystać z kasku. Wynajem całej tafli na godzinę to wydatek 100 zł. Bezpłatnie do dyspozycji maluchów do specjalne misie, pingwiny i pandy, które pomagają w nauce jazdy.

Mszczonowskie lodowisko działa od poniedziałku do niedzieli w godz. 9.00 – 20.00. Przerwa techniczna odbywa się w godz. 13.00 – 14.00.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

No to mamy połowę Grudnia. Kiedy na łyżwy w Pruszkowie?

Gość

Kiedy starosta golos uruchomi lodowisko na Mosie ..pewnie gdy wróci do kobyłki .po przegranych wyborach.

Gość

Za to w Brwinowie lodowisko jest bezpłatne a wypożyczenie łyżew kosztuje tylko 1 zł.

Gość

Mszczonów jest dobrym przykładem dla innych gmin w powiecie. Jak sztuczne lodowisko to tylko pod dachem, i dlatego wybieram się całą paczką z Grodziska na mszczonowska ślizgawkę.

Gość

Wszystko ok, ale by od dzieci jeszcze opłaty pobierać za to, że od komputera odejdą i na lodowisko pójdą. Dorośli - niech będzie. Ale nie od dzieciaków!

Głos

A w Pruszkowie ślizgamy się od 20lat i co nam zrobio? Nic!Wybioro na nastempno kadencje!hehehe

Gość

bo grodzisk to dziura pslowska

Gość

Jakież piękne lodowisko i zadaszone.Tylko pozazdrościć. A w Grodzisku ??? Lepiej nie mówić...