29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

AZ

Lodowisko działa już bez problemów

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z lodowiska w Pruszkowie. Ślizgawka działa już bez problemów podobnie jak wypożyczalnia sprzętu.

Lodowisko w Pruszkowie działa przy szkole podstawowej nr 2. Na uruchomienie ślizgawki trzeba było czekać do 28 grudnia do godziny 16.00. Niestety już następnego dnia wielu mieszkańców zostało odprawionych z kwitkiem, bowiem lodowisko zostało zamknięte. Dlaczego tak się stało? – Wszystko przez ogromne zainteresowanie mieszkańców. Zaraz po otwarciu na ślizgawce zjawiło się wielu mieszkańców. Okazało się, że tafla została mocno zjeżdżona i nie udało się na czas jej odtworzyć w takim stopniu, by gwarantowała komfort jazdy – mówi nam Michał Landowski,wiceprezydent Pruszkowa. 

Dziś sytuacja jest już opanowana. Od wtorku działa również wypożyczalnia sprzętu. Mimo to pruszkowski włodarz przestrzega, że lodowisko może być zamykane. – Wszystko zależy również od pogody. Zwłaszcza, że aura przypomina raczej tą wiosenną – podkreśla Landowski. --Jeśli zajdzie taka konieczność to odwołamy przedpołudniowe zajęcia, tak by mieszkańcy mogli korzystać z lodowiska po południu bez większych problemów – dodaje.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A na rowery Michałek wyślę nas w listopadzie. Oni nas chyba maja ze głupków.

Gość

To nie bylo glosnego otwarcia drugi raz.Szkoda bo bysmy otarli sie o wladze.A tak lipa.

Gość

Jak wam władze miasta zrobią lodowisko to klękajcie narody istny 8 cud świata, aż chce się żyć

Gośc

Szkoda że w Brwinowie, Michałowicach, nie ma problemów z lodowiskiem czyżby jakiś biegun niskiej temperatury jest.

Szczery

Śmieszna ta władza jest. Zaskoczona zainteresowaniem lodowiska. Ręce opadają. Niech już będzie listopad ja ich już nie chce dłużej.

Gość

Na ślizgawkach na lodowisku Znicza tłumy były codziennie i lód był zawsze na czas przygotowany. Tłumaczenia są śmiechu warte.

Gość

Kretyńskie wpisy.

Gość

Fajny basen? Chyba na żadnym innym basenie nie byłeś, bo ten w pruszkowie to obecnie przypomina stary basen na ołówkowej. O ile w ogóle na niego wejdziesz, bo 3/4 czasu wszystko jest pozajmowane przez dzieciarnie

Bezdomny

nie krytykujcie nie wolno radujcie się tą nowiną Pana Prezydenta on to nam uczynił radość i poprawe humoru na tym Pruszkowskim padole

Maras

Lodowisko to porazka. Fajny to jest basen!!!

och

no to jak aura bedzie wiosenna to pojedziemy do okolicznych gmin czy na narodowy - tam maja inny klimat. czy w razie deszczu to "szatnia" bedzie zadaszona?

Gość

"araz po otwarciu na ślizgawce zjawiło się wielu mieszkańców. Okazało się, że tafla została mocno zjeżdżona i nie udało się na czas jej odtworzyć w takim stopniu, by gwarantowała komfort jazdy – mówi nam Michał Landowski,wiceprezydent Pruszkowa." - no faktycznie. Sytuując lodowisko w środku największego osiedla w mieście i otwierając je w trakcie ferii świątecznych nie sposób było przewidzieć takiej frekwencji.

Bezdomny

Jednym słowem się udało! dziekuje serce się raduje jak czytam ten artykuł to jest dopiero nowina ah super super ze będę mogł pośmigać popołudniu bez pieniążków bez kolejki ah ah tylko się cieszyć