Środa
24 Stycznia

Czw

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
krzysztofgolonka.pl

Krzysztof Golonka uświetni finał OMZM

Osiem drużyn czeka na decydujące starcie. 27 maja na boisku przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim zostanie rozegrany wielki finał Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza. Gościem specjalnym imprezy będzie Krzysztof Golonka.

Zaczęło się w Grodzisku i tam też Otwarte Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza zakończą swoją podróż. – Nikt w wielkim finale nie znalazł się przypadkiem, wszystkie drużyny udowodniły, że będą godnie reprezentować swoją miejscowość. Spodziewać się można zaciętej walki o każdą piłkę i pięknych bramek, bo oni już udowodnili, że takie strzelać potrafią – podaje Kamil Sułkowski, menadżer imprezy.

Na boisku zawodnicy będą gryźli trawę, aby ich drużyna okazała się najlepsza. Szykuje się niezwykle gorąca sobota w Grodzisku. Publiczność nie będzie mogła narzekać na nudę z racji sporej dawki atrakcji. Z bliska będzie można podziwiać umiejętności Krzysztofa Golonki. Mistrz świata trików piłkarskich zdobył ogromną popularność, jego program sportowy TRENUJzKRZYCHEM każdego dnia śledzi kilkaset tysięcy internautów. W wieku 15 lat Golonka obejrzał reklamę z Ronaldinho i zaraził się pasją do sztuczek piłkarskich. Każdego dnia poświęcał kilka godzin na trening. Efekt? Śmiało można powiedzieć, że Golonka był częścią Euro 2012. Wystąpił wraz z Robertem Lewandowskim w teledysku promującym mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie, a także zadziwiał kibiców w strefach. Aby zobaczyć w akcji prawdziwego artystę, warto wybrać się na finał OMZM.

Ale to nie wszystko. Co jeszcze czeka na spragnionych sportowych wrażeń? – Bardzo ciekawą inicjatywą podczas wielkiego finału będą turnieje piłki ulicznej 1 na 1. Jest to szczególnie atrakcyjna forma rywalizacji, bo nie wymaga zbierania zespołu. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił. Planowane są turnieje zarówno dla dzieci, w kategorii open, jak i turniej gwiazd na który przyjadą najlepsi zawodnicy z całej Polski. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi uczestnicy finału: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, malowanie twarzy. Ale to tylko niektóre z atrakcji – przedstawia Sułkowski.

Trzy najlepsze drużyny Otwartych Mistrzostw Zachodniego Mazowsza otrzymają trofea. Każdy zawodnik może liczyć na medal. Należy przygotować się na wspaniałe widowisko sportowe. Początek 27 maja o 10.00 przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.

Patronat medialny nad turniejem objęły portal WPR24.pl i Gazeta WPR.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz