27° Piątek
21 Września

Sob

Seweryn Dębiński

Kolejna edycja nightskatingu za nami

W minioną niedzielę (25 czerwca) ulicami Pruszkowa pojechali rolkarze. Była to jedna z wielu atrakcji przygotowanych z okazji pruszkowskich wianków. Kolejna edycja nightskatingu już wkrótce...

Punktualnie o godz. 19.00 rolkarze wystartowali sprzed Pałacu Ślubów w Pruszkowie. Choć w tym roku nie była to tak liczna grupa jak podczas dwóch ubiegłorocznych edycji imprezy. A wszystko z powodu nie do końca sprzyjającej pogody oraz meczu Polska vs Kolumbia, który sami wiemy jak się zakończył. Krótko mówiąc, warto było iść na rolki!

– W tym roku wystartowało około 200 osób. Mniej niż w ubiegłym roku, ale dzień był specyficzny, z uwagi na mecz. Ale oceniamy imprezę bardzo pozytywnie. Na pewno będziemy kontynuować tę inicjatywę – mówi nam Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa.

Dowiedzieliśmy się też, że kolejna edycja pruszkowskiego nightskatingu odbędzie się 2 września na zakończenie wakacji. Miasto prowadzi też rozmowy z sąsiednimi gminami w sprawie możliwości „wyjechania” poza granice Pruszkowa podczas nightskatingu. – Wtedy zrobilibyśmy trochę dłuższą trasę. Ale na razie nie chcemy ujawniać szczegółów – zaznacza Landowski.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

loku

czego edycja? ze wsi jesteście?

Gość

7 km to niewiele ale warto było, SUPER IMPREZA a co sądzą kanapowi "Janusze" wiemy z postów poniżej hi, hi

Gość

Było super.. dziękuję organizatorom

Gość

po co te regulaminy? mieli byc tylko rolarze, a jakis kolo pcha wozek z dzieckiem. nieoduczony? czytac nie umie? dlaczego organizator nei sciagnal go z przejazdu?

Kogut

nightskating to rak!

Gość

Blokada miasta dla niecałych 200 rolkarzy to skandal:( Kto zapłaci za pracę służb zabezpieczających (Policja i Straż Miejska)....???????

Gość

Nightskating ma to do siebie że odbywa się w nocy, a nie w pełnym słońcu

Daro

Porazka impreza! Szkoda pisac...