26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Archiwum

Kolarska rywalizacja w Lesie Młochowskim

Tak jak i w poprzednich latach, Lotto Poland Bike Marathon zawita do Nadarzyna. Piąty etap wyścigu odbędzie się 14 maja.

Nadarzyn po raz piąty znalazł się na trasie Lotto Poland Bike Marathon. Start imprezy 14 maja o 8.30. Pierwsi kolarzy ruszą w trasę o 10.45. – Start i meta oraz kolarskie miasteczko będzie zlokalizowane w przepięknym Parku Pałacowym w Młochowie kolo Nadarzyna. Tak samo, jak przed rokiem, rywalizacja rozegra się na niemal 20 kilometrowej rundzie poprowadzonej prawie w całości na obszarze Lasu Młochowskiego. Uczestnicy Mini pokonają ją jeden raz, a zawodnicy z Maxa dwukrotnie. Dojazd na pętlę to około 6 km po trasie, którą pokonuje Fan, a po zaliczeniu okrążenia pozostaje finiszowy, ponad kilometrowy odcinek do mety –  informują organizatorzy.

Nadarzyn stał się atrakcyjnym miejscem dla kolarzy. Trasa jest niezwykle wymagająca i zawodnicy muszą wspiąć się na wyżyny, aby ją pokonać. Trzeba mieć ze sobą kask i rower, żeby podjąć wyzwanie. Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: MAX (49 km), MINI (29 km) oraz FAN (9 km). Do startu w wyścigu można zapisać się tu. W zależności od dystansu koszt jednorazowego udziału waha się od 30 do 70 zł.

Warto dodać, że w Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać za darmo z serwisu rowerowego. Dostępna będzie również strefa masażu i regeneracji.

Nie da się ukryć, że Lotto Poland Bike Marathon to prestiżowa impreza, która cieszy się uznaniem. Grzegorz Wajs po raz dziewiąty podjął trud organizacji zawodów. W tym roku kolarze rywalizowali już w Otwocku, Nowym Dworze Mazowieckim, Legionowie i Radzyminie. 


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz