13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Maciej Bochnowski

Klub zmienił nazwę

Znicz Basket Pruszków przygotowuje się do nowego sezonu. W rozgrywkach 2017/2018 zespół prowadzony przez Marka Zapałowskiego będzie występował pod nazwą Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Pruszkowski klub zyskał sponsora tytularnego, z którym podpisał umowę na jeden sezon. Zawarto w niej zapis, że współpraca może być kontynuowana w kolejnych latach. Elektrobud-Investment ZB to firma zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań, apartamentów oraz domów.

Z pewnością nowy sponsor stanowi cenne wsparcie dla zespołu, który w zeszłym sezonie zajął 10. pozycję w I lidze. Rok wcześniej zespół grał w fazie play-off. 

W czerwcu rozpoczęła się budowa ekipy na nowy sezon. Damian Cechniak, Robert Cetnar,  Adrian Kordalski, Bartomiej Ornoch, Mikołaj Stopierzyński i Andrzej Paszkiewicz przedłużyli umowy z klubem. A nowymi twarzami w zespole Marka Zapałowskiego są: Damian Kalinowski, Wojciech Hałas, Hubert Stopierzyński, Wojciech Rajkowski, i Daniel Olszewski.

W kolejnym sezonie w Pruszkowie będzie występował także Tomasz Madziar. 25-latek w poprzednich rozgrywkach średnio rzucał 10,7 pkt/mecz.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Pruszkow

Alechemik - wyczuwam typowego internetowego napinacza. Dobrze że jest sponsor - sportowo jest nieźle, może być lepiej.

olo

ale wiocha , klub to marka sama w sobie a nie co nowy sponsor to nowa nazwa , żenujące dno !!

Kolo

@Alchemik - nie masz w życiu większych problemów? Konkurencja? Malkontent życiowy?

Gość

Etatowym narzekaczom trudno dogodzić... Zamiast cieszyć się z pozyskania sponsora będą jęczeć, że nazwa brzydka. Takie są realia, jeśli ktoś daje pieniądze to chce coś w zamian uzyskać. A jeśli nie ma pieniędzy, nie ma też klubu. Proste, prawda .... ?

Alchemik

Ale siara... wstyd dla włodarzy klubu że pozwalają na to aby wyrugować nazwę ZNICZ z nazwy klubu za parę groszy :( . Chociaż mogliście dodać sponsora do nazwy i było by ZNICZ Elektrobud-Investment ZB Pruszków a tak... WSTYD!!! Czekamy jeszcze na zmianę nazwy hali na HGW co Arena.