27° Piątek
21 Września

Sob

pixabay.com

I Grodziski Charytatywny Bieg... w szpilkach

Niecodzienne wydarzenie szykuje się w Grodzisku Mazowieckim. Już 8 września wszystkie panie będą mogły wziąć udział w biegu w szpilkach. Kto wie może na starcie pojawią się również panowie...

Zabawa szykuje się przednia, bowiem uczestnicy biegu do pokonania będą mieli dystans 400 metrów. Bieg odbędzie się 8 września o godz. 12.00 w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim.

Jednak liczba „biegaczy” jest ograniczona. Limit ustalono na 150 (obecnie na liście startowej jest prawie 60 zawodników). Warto dodać, że sama impreza organizowana jest w szczytnym celu. Zebrane w trakcie biegu biegu pieniądze zostaną przekazane dla Domu Dziecka „Inspiracja”.

Bieg w szpilkach nie jest dedykowany jedynie paniom. – Miło jest nam poinformować iż mamy pierwszego Pana na liście startowej  w I Biegu Charytatywnym na Szpilkach?Teraz się zastanawiamy czy nie zrobić klasyfikacji: najszybszy mężczyzna na szpilkach. No i pamiętajcie że będzie wybrany Król biegu. Także Panowie do dzieła nagrody czekają – zachęca Agnieszka Oracka jedna z organizatorek biegu. 

Zapisy są dostępne tutaj.


 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Medrzec z Gorki Smie

Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

Gość

Nawet zwykły człowiek zauważa, że w prawie każdym Waszym tekście są błędy!

Gość

Co ONi jeszcze wymyślą przed wyborami ? Może Burmistrz założy szpilki, pomaluje usta, założy kieckę i pobiegnie po poparcie dla swojej partii PSL. Zamiast Obwodnicy będą biegali na Szpikach ? a może czas ich posadzić na szpilkach do czasu powstania tego co przez 24 lata naobiecywali