27° Piątek
21 Września

Sob

bogoria.pl

Górak żegna się z Bogorią

Daniel Górak odchodzi z klubu Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Zawodnik o rozstaniu z klubem poinformował kibiców za pośrednictwem Facebooka.

 

Daniel Górak w barwach grodziskiej Bogorii występuje od 2009 r. Przyszedł do klubu będąc w szczytowej formie. Już wtedy „Góra” uznawany był za jednego z najlepszych tenisistów stołowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Górak dzięki swoim umiejętnościom wielokrotnie zdobywał tytuły mistrzowskie i to nie tylko dla siebie. Na szczyt „pociągnął za sobą” cały klub. Jego występy przyczyniły się do zdobycia przez Bogorię aż czterech z sześciu Drużynowych Tytułów Mistrza Polski.

 

– Wszyscy kibice mają nadzieję, że to nie koniec sukcesów Daniela w barwach Bogorii i w swoim ostatnim sezonie w naszych barwach kapitan poprowadzi do jeszcze jednego triumfu w Lotto Superlidze. A później...później wszyscy kibice, którzy od wielu lat wspierają naszą drużynę będą mogli mu osobiście podziękować za te 8 lat wspaniałych przeżyć i ważnych zwycięstw. Na pewno Daniel przez te kilka lat oddania Bogorii na to zasłużył – podkreśla klub.

Dlaczego Górak opuszcza klub? Jak podaje portal przegladspotowy.pl zawodnik otrzymał informacje, że klub nie przedłuży z nim kontraktu.


Anna Zwoińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

miał dosyć tego dziadowskiego grodziska maz