26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Mat. prasowe

GLKS rusza z Akademią Siatkówki

Niedawno działalność w strukturach klubu GLKS Nadarzyn rozpoczęła Akademia Siatkówki. Zajęcia dla adeptek piłki siatkowej odbywają się każdą sobotę.

Treningi z dziewczynkami urodzonymi w latach 2004–2006 prowadzi Dominika Leśniewicz, mistrzyni Europy z 2003 roku – wspierana przez innych trenerów sekcji piłki siatkowej. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Żółwińskiej 41 w Nadarzynie. Treningi odbywają się w godz. 9.30–11.00. Po nich klub zapewnia możliwość wyjazdu na basen.

Zapisów można dokonywać na miejscu, telefonicznie – pod numerem 604 462 392 lub mailowo, pisząc na adres darek.zwolinski@op.pl. Miesięczny koszt udziału w zajęciach to 30 zł. Nadarzyński klub chce w ten sposób kształtować utalentowane zaplecze zawodniczek, które w przyszłości będą wchodzić do składu pierwszego zespołu GLKS-u. To także sygnał, że nie tylko tenisem stołowym Nadarzyn stoi.

Oprócz sekcji ping-pongowej i siatkówki kobiet, w klubie funkcjonują także drużyny piłki nożnej i koszykówki mężczyzn, sekcja brydża sportowego i taekwondo.


Adam Fabisiewicz
adam.fabisiewicz@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz